Jdi na obsah Jdi na menu
 
Anketa pro návštěvníky stránek


Děkuji za Váš názor, do komentářů prosím pište připomínky a návrhy na zlepšení, o čem byste se rádi dočetli atd. Děkuji>
Prozdravi.cz
 

Komentáře

Přehled komentářů

eva - radiojod

Jsem po operaci ětítné žlázy už 5 let, pro papilar folikular karcinom. Absolvovala jsem radiojod 3x. Velká dávka 3200 jednotek je docela nepříjemná, pálí moč, slzy, sliny , dají vám gumový polštář pod hlavu, nesmíte se 1 den sprchovat a z pokoje vas pustí až za 3 dny.. Menší - diagnostická dávka je lepší. Polykají se v tabletách. Na další dávku jdu v unoru příštího roku do Ostravy.

Zuzana - Doktor

Ahoj, nevite nekdo o dobrem endokrinologovi v Praze? Predem dekuji.

majka - radiojod

Ahojky děvčata, nedávno jsem objevila Vaše stránky ,tak to hned vyuziji . Prosím o radu , nabídli mi buď operaci , nebo radiojod , kdo máte zkušenosti s radiojodem , prosím ,napište mi jaké . mám nůž na krku , jedno nebo druhé mne nemine ,tak se snažím sehnat informace kde se dá. Za info všem moc děkuji . Majka

Lenka - Dekuju

Danielo dekuju, pochvala vzdycky potesi:o).

Daniela - Pro Lenku

Ahoj Lenko, moc si te vazim a ocenuji kolik svoji energie a casu si venovala ostatnim lidem vytvorenim techto stranek. Nasla jsem na nich vsechny dulezite informace, kterych se mi nedostalo od spousty odborniku.

Gábina - Pro Lenku

Ahoj, poslala jsem ti na mail nějaké odkazy, ale jak jsem tak koukala, určitěs to našla taky, hlavně kusy těch farmaceutických info.