Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Peta - "Knedlík v krku" - častý pocit dušení

Milé lidičky. Moc Vás prosí o Váš názor. Již delší dobu - skoro rok mám často příšerný pocit v krku - jako bych tam měla "knedlík", začnu hodně rychle polykat, někdy se mi i zvedá žaludek, mám pocit, že se udusím. V červnu jsem se objednala na endokrinologii - k lékařce jsem se dostala až koncem srpna. Poslala mne na laboratorní testy moče a krve. Výsledky se dozvím až ke konci října. Kamarádka mne tvrdí, že mám určitě něco se štítnou žlázou - mám totiž stále velkou žízenˇ - hodně piji, otékají mne nohy - hlavně kotníky, zhoršil se mi silně zrak... Lékařka se při vyšetření zatím nijak nevyjádřila o co by mohlo jít. Nebudu to dále již rozšiřovat - jen Vás prosím, zdali máte také obdobné zkušenosti a máte již určenou diagnozu, vyjádřete se k mému dotazu. Ještě na závěr - navštívila jsem i léčitelku - jsem ze svého stavu již hodně zoufalá - dala mi nějaké čaje a po třetí návštěvě řekla, abych ji už nenavštěvovala, že pro mne nemůže nic udělat. Pokud má někdo podobné potíže a byl by ochoten mne poradit, budu za jakoukoliv odpověd moc a moc vděčná. Moc děkuji.

Míša - Endokrinolog v Plzni

ahoj v Plzni na konečné 4 v Tachovské ulici je milá paní doktorka Kotasová-Hallová.Odešla jsem od pana doktora Fialy není to lékař podle mého gusta to co tu o něm čtu mohu jen potvrdit.

Štěpa - operaceŠZ- hashimotova thyreoditida

Zdravím, dnes jsem přesně 8.den po operaci s výše uvedenou diagnózou. Je mi docela dobře, nález je negativní tak snad už se nemusím ničeho bát. Byla jsem ve střešovické nemocnici a operoval mě pan doktor Praženica, k endokrinoložce chodím taktéž do Střešovic k paní Drbalové. Nemohu si přístup těchto lékařů vynachválit, pobyt v nemocnici mi spíše přišel jako v hotelu, s chutnou stravou a příjemnými sestřičkami...Koho teprve operace čeká držím pěsti!!

MarMac - Hypofunkce ŠŽ

Dobrý den,
byla jsem operována na ORL Homolka na oddělení primáře Pasky, operoval mě MUDr. Lukáš a MUDr. Černý. Péči doktorů a sester si nemůžu vynachválit, podstoupila jsem operaci metodou MIVAT o které jsem se dočetla v časopise a za tři dny jsem byla doma. Trápila jsem se od 18let, 7 let hypofunkcí ŠŽ,cystou a uzlinou, zkoušela různé alternativní metody (léčitele, číňany, akupunkturu aj.) nic nepomohlo, nyní jsem ráda, že to mám za sebou a uvidíme, jak to bude dál, nyní jsem 1. den po operaci doma. Průběh operace bez komplikací a po operaci jsem se cítila v dobrém stavu a ani vyndání drenu nebylo nijak zvlášť nepříjemné. Všem Vám chci říct, hlavu vzhůru a nebojte se, já jsem to ve svých 25letech zvádla taky. Když tak napište na Calebra@seznam.cz

Jitu - Primář Paseka HOMOLKA

Ahoj všichni,

chtěla jsem se zeptat, zda někoho z Vás neoperoval primář Paseka? moc děkuji

Majka - endokrinolog Valašské Meziříčí

Prosím, poraďte. Scháním dobrého endokrinologa ve Valašském Meziříčí a okolí. Měla jsem dobrého v Přerově, ale ten je už na důchodě a s novou paní doktorkou nemám dobré zkušenosti. Léčím se už od roku 1993.

filip - HELP

dobry den je mi 13 let a vážíám 95kg a měřím 181cm nějak zvlášť nejím posiluju a tlustě taky nevypadám(špeky atd) proísím je to nějaký problém v mém věku docela dost mě bolí klouby úrosím helpněte díky za každou odpově%d

Simča - Ireně

Já jsem se léčila u dr. Fialy asi 15 let a jsem ráda, že již k němu nechodím. Zanedbal mi péči. Před 3 roky jsem na podnět jedné lékařky z chirurgie, že se jí moje šž zdá na operaci, požádala o převzetí do péče MUDr. Dvořákovou z FN Lochotín a za 5 měsíců jsem již byla po operaci.
Ale od kamarádky vím, že si ve FN nechávají jen vážnější případy. Ona tam taky chodila, ale musela přejít jinam. Ale zkus se tam objednat, uvidíš. Budeš potřebovat doporučení od praktické lékařky a vezmi si sebou i zprávy od dr. Fialy a internisty, i když doktorce tam chyběly výsledky krevních testů, které Fiala do zprávy nepíše. Jinak souhlasím s Máňou, sestřička je strašně hodná. MUDr. Dvořáková a MUDr. Krčma totiž ordinují ve stejné ambulanci a mají jednu sestřičku.

Ireně - Lékař v Plzni

Iren já jsem chodila k dr. Wirtové mě osobně moc neseděla ikdyž je moc milá jiný je s ní spokojen a myslím, že přibírá. Já jsem se přes známou dostala k dr. Mrázové nemůžu si jí vynachválit poradí vše do podrobna vysvětlí ikdyby to trvalao celou hodinu.Jo je to velmi těžké sehnat dobrého doktora je nás moc štítkařů.

Máňa - Irene - lékař v Plzni

Ahoj, chodím do FN Lochotín k panu doktoru Krčmovi. Sestřička, paní Vokurková, je straaaašně hodná, když bude moct, určitě pomůže :-)

Irena - Lékaři v Plzni-poradíte?

nemohl by mi někdo poradit vhodného lékaře v Plzni? Se štít. žlázou se léčím dlouho-dříve u dr. Fialy na poliklinice na Slovanech (dojmy strašné), později u běžného internisty. Nyní se můj stav zhoršuje a nutně bych potřebovala specialistu, ale u všech dotázaných prý nové pacienty nepřibírají. Neporadí mi někdo?Díky za všechny informace

Vlaďka - dobrý doktor

Dobrý den,ráda bych našla na Příbrami lékaře-lékařku se specializací na štítnou žlázu.jeden odešel druhé se nemůžu dovolat.děkuji

dr.Novák - Martina

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli máte nějaké zkušenosti s panem dr.Novákem z Prahy1.Děkuji za odpověď.Martina

Zuzana - endo v ČB

Moniko,chodím k Mudr.Míčkovi a jsem s ním spokojená.Jinak je snad ještě nějaká pani doktorka na poliklinice Jih.

Martina Slaninová - Pro (Lucie Mancová, 17. 06. 2010 11:23)

Dobrý den, Lucko vzhledem k tomu, že píšete o MUDr. Mrugové, předpokládám, že jste z UL kraje. Já Chomutov. Na tuto lékařku slyším jen negativa a protože mi byla aktuálně zjištěna snížená funkce štítné žlázy, taky sháním lékaře. Jsem ochotna přijet i do Prahy. Zkoušela jsem Endokrinologický ústav na Národní v Praze, ale tam je tlačenice. Psala jsem dnes do Vojenské nemocnice, tak čekám na odpověď. Pro náš okres je bohužel jen MUDr. Mrugová a snad by měla být i nějaká lékařka v Teplicích a Ústí.

Monika - Endo v ČB

Dobrý den, zajímalo by mě, k jakému endokrinologovi chodíte v Českých Budějovicích. Uvažuji o změně, ale nevím, zda bych nešla spíše od "čerta k ďáblu". Díky a pěkný den.

Eva - "drobek v krku"

Dobrý den, od dubna 2010 chodím k lékaři s problémem "drobek v krku". V květnu 2010 se přišlo na to, že mám hodnoty ŠŽ TSH 11. Podařilo se po nasazení 1/2 Letrox 50 snížit na hodnotu TSH na 8 (má být 4). Dostala jsem zvýšení na 1x tabletka Letrox 50 a na kontrolu mám přijít až v listopadu 2010. O stálém "drobek v krku" lékař ví a domnívá se, že je to spojené s léčbou ŠŽ a až se dostaneme k ideálním hodnotám, tak to zmizí. Měl z vás také někdo takovéto příznaky? Předpokládám, že s těmito hodnoty se otěhotnět asi opravdu nedá? :o( Předem děkuji

Monika 46 - Marfanův syndrom

Hledám neurologa-neurochirurga, který se zabývá Marfanovým syndromem, kterým trpím já, můj syn, má dcera a dokonce má vnučka. Já jsem již po operaci srdce, ale mám neurologické bolesti páteře. Chtěla bych poradit, co můžu dělat, aby se mi problémy nezhoršovaly. Nechci do smrti brát pouze léky od bolesti. Cvičení, elektroléčba, kapačky, obstřiky nezabírají. Hledám takového doktora už půl roku a nic.

Marta, 32 - Homolka

Dobrý den, byla jsem v Nemocnici na Homolce, operoval mě MUDr. Lukáš, kterého můžu jen doporučit. Citlivý člověk, navíc mám malou jizvu. Při hospitalizaci jsem si díky vstřícnosti a pečlivosti zaměstnanců, připadala téměř "jako v hotelu". Neustále se mě zdravotnický personál ptal, zda něco nepotřebuji, každý den převlékali postele a vykonávali další úklid. Všichni zaměstnanci byli moc milí. Již za 14 dnů jsem byla schopna nastoupit do práce. Pozitivní reference mám i na MUDr. Smutného, který momentálně působí v Příbrami. Přeji hodně štěstí. Zpětně mohu říct, že nejhorší ze všeho byl pro mě strach.

Lenka - Nova ordinace MUDr.Tause P8

MUDr. Taus se prestehoval z Vysocan na Prahu 8, primo nad lekarnu u Libenskeho zamecku. Zenklova ulice, tel. 731 473 443. Zkuste se objednat tam.