Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Alžběta - Endokrinolog Praha

Dobrý den,
poradíte mi, prosím, dobrého endokrinologa v Praze?
Předem moc děkuji. Alžběta

Marcela - operace nebo ne SŽ

Dobrý den prosím Vám jarmilo z 12.6. ozvěte se mi.Mám podobný problém a stále se mi snaží dát thyrozol,mám již nyní 108 kg a nemám sil už nic řešit,už jsem se ze zoufalství rozhodla jít na operaci a dnes mi lékařka řekla,že není nutné abych šla,jen thyrozol,zase dokola.Kamarádka po něm přibrala za 5 měsíců 42kg.Nevěřím již nikomu,odmítám si tenhle nesmysl vzít,už tak jsem dostala léky betablokátor na srdce ,srdci asi hodně prospěje dalších 50kg .To je ale krásný život se 150kg,co mě čeká,to asi srdci neublíží,hlavně,že endokrinolog bude spokojen,došel mi humor,zdravím všechny stejně postižené.

Jarmila - operace ŠŽ

Ráda bych věděla, jestli se ještě provádí odstranění štítné žlázy metodou MIVAT a kde.Děkuji

Zdenka - operace štítné žlázy

Jsem desátý den po operaci štítné žlázy ve FN Královské Vinohrady v Praze a mohu doporučit pana as.MUDr Vojtíška, který splňuje na 110% představy všech potencionálních pacientů.jak profesně tak lidsky.Mohu jen poděkovat a doporučit.

Pro Rozárku - Endo - Praha

Chtěla bych se zeptat Rozárko jestli pan doktor
Křenek přibírá nové pacientky. A jestli ordinuje
každý den a kde... v té FN-Motol nebo má ještě někde jinde praxi. Sháním asi jako každý endo-který vše
vysvětlí a ne, že za 5minut vše hotovo a nic člověk neví.
Děkuji Lenka

Lenka - Hodnota

Dobrý den, můj syn má hodnotu TSH 5,25 ml to je zvýšená hodnota štítné žlázy? málo přibírá,jsou mu 2 roky.

Lucie Mancová - štítná žláza

Před asi 20lety u mne byla zjištěna špatná funkce št.žlázy.Už šest let mám na levé srtaně přestavbu,nyní už ji mám i na pravé straně ale podle pani Mrugové je vše v pořádku.Stále beru 1/2 euthyroxu ráno.hodně se potím ale jen v obličeji,otékaj mi nohy,jsem moc unavená a během 14dnů jsem přibrala kolem 15.kg Pani Mrugová ale nereaguje,to nemá nic společného se štítnou žlázou.

Jarmila Dohnalová - jak jinak - štítná žláza

Bohužel i u mne se objevil problém "štítná žláza". A to hyperfunkce. Což do určité doby bylo v podstatě fajn. Jedla jsem jak jsem chtěla a nikdy na to nemyslela. Až když mi začaly otékat nohy a zvýšil se mi tlak a bušilo mi srdce a bylo mi stále vedro... tak po návštěvě interny mi po různých testech bylo řečeno ,že mám hyperfunkci štítné žlázy a navíc po sono ještě strumu. No dobrá, řekla jsem si - budu brát léky. Jak už je to v našem zdravotnictví zvykem, tak lékařka mi toho příliš (spíš vůbec nic) neřekla a nasadila léky. Konkrétně
Thyrozol a pozvala mne po nějakém čase na kontrolu. Já nic zlého netuše jsem léky poctivě brala dle dávkování (a beru do dnes)a najednou se začaly dít věci... Pravda, přestaly se mi třást ruce, přestalo bušení srdce, přestala jsem se potit, atd., ale začala jsem neskutečně kynout. Za rok jsem přibrala šílených 17 kilo. Takže sice štítná žláza se upravuje, ale ostatní jde do háje - klouby, tlak, vitalita - celkový pocit životní energie... Paní doktorka na můj zoufalý dotaz co mám dělat,mi řekla, že jejím cílem je dostat moji štítnou žlázu do normy. Jinými slovy víc ji nezajímá a já se mám se svými kily a tlakem třeba zbláznit. Jsem doopravdy zoufalá, a někdy si říkám jestli by nebylo lepší umřít sice s poruchou štítné žlázy, ale s energií a bez obezity. Má lékařka je klasickým úkazem úzké specializace bez schopnosti celostního pohledu. Bohužel aťz pátrám jak pátrám, tak v Plzni (ze které jsem) neexistuje dobrý endokrinolog - kromě fakultní nemocnice, kam mne jako relativně lehký případ do péče nevezmou. Všimla jsem si, že na těchto stránkách je sice oddíl o hubnutí, ale plný samých odkazů a reklamy na různé více či méně kvalitní rádoby poradce na hubnutí. Asi by to chtělo založit nějaké stránky opravud jen pro lidi s tímto zdravotním problémem, kde by si mohli sdělovat své zkušenosti. Vždyť je nás hodně s problémy se štítnou žlázou. I stávající diskuze by mohly být lépe uspořádané a přehlednější podle témat.

Andy - Brno - Bohunice

Pokud scháníte někdo reference na tuto nemocnici (operace stítné žlázy) a nenajdete zde žádné informace tak jako já, ozvěte se sem nebo na email (27a@post.cz). Ráda vám vaše dotazy zodpovím. Andy

Krizovka - Umělec-lékař-anděl?

Byla jsem v krizi,dlouholeté. Už nebylo východiska.Pooslední naděje-neumřít,operovat,vzdát to,či kde bylo řešení?Tehdy odpověděla Praha -Motol. Přijali mě bez okolků a se složitým endokrinologickým,chirurgickým nakonec zákrokem.MUDR. Smutný, nyní v nem.Příbram.Mám nový život,díky jeho schopnostem,vedení a přístupu. Dík a doporučení všem se štítnicí a problémy.Je mimořádný lékař a operatér exkluzivní s nadáním i srdce.

Rozárka - Endokrinolog-Praha Motol

Výborný endokrinolog s dlouholetou praxí a lidským přístupem je MUDr. Křenek ve FN Motol Praha. Osobní zkušenosti mě přesvědčily.Jen poděkování a doporučení mohu dát!!

Marie - Praha-Příbram

Komentuji, že MUDr. S. Smutný je výborný operatér a člověk, s exkluzivní lékařskou odbornou péčí-doporučuji ho jako endochirurga -vynikajícího.

Lucka - Příbram

Zdravím všechny na těchto stránkách. Jsem z Ústí nad labem a na doporučení jsme se nechala operovat právě Příbrami u pana doktora Smutného a je opravdu super, péče sestřiček taky perfektní.

Andy - Endokrinolog - Brno

Dobrý den, máte někdo zkušenost s paní doktorkou Hanou Munteanu? Díky za info Andy

Lucie - Scinti pro Lenču

scinti neboli scintigrafie je nebolestivé vyšetření, kterým zjistíme
velikost a uložení štítné žlázy. Průběh vyšetření: provádí se za 45 – 60
minut po injekci radioaktivní látky, kterou
dostanete do žíly. Tato látka se dočasně
hromadí ve štítné žláze. Její pomocí lze
zjistit velikost a uložení štítné žlázy.
Samotné vyšetření trvá přibližně od 20 –
40 minut.
Během vyšetření ležíte na zádech s mírně
zakloněnou hlavou. Lze provést i vsedě. Vzhledem k tomu, že
radioaktivní látka, kterou jste dostali do
žíly se vylučuje močí, je nutné hodně pít a
tím urychlit její vyloučení z těla.
Text jsem okopírovala z jedné lékařské stránky abych to nějak nepomotala :-) Lucka

Lenča pro Lucii - scinti štítné žlázy...

Dobrý večer Luci, co je to za vyšetření - to neznám... můžeš mi něco o tom napsati.
Lenča.

JANA T. - CHOMUTOV

Dobrý den, můžete mi poradit ohledně dobrého doktora na ŠŽ v okolí chomutova nebo ústeckého kraje (ne chomutov, tam se léčím)
děkuju jana

Iveta - Příbram

ahoj, jsem týden od operace ŠŽ a to v Příbram. Nemůžu si stěžovat, hlavne pan doktor Smutný je super, vřele doporučuji.

Alca1980 - Detsky endokrinolog Brno

Zdravím, hledám pro syna dětského endokrinologa v Brně. Děkuji za informace.

Boža - endokrinologie

Prosím o informaci - kde najdu v Ostravě dobrého endokrinologa. Léčím se už 3 roky na sníženou funkci štitné žlázy a žádná změna. Díky b.ko@centrum.cz