Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Janča - Daniele

Ahojda,chci se tě zeptat jak dlouho jsi byla na operaci objednaná.Já se mám jít objednat,jsem z Hradce,na Homolce to je v Praze?Ta není tak daleko.

Daniela - Všem před TTE

Mám výbornou zkušenost s nemoc. na Homolce.Dělají to novou,neinvazivní metodou,ohrožení hlas.nervu je skoro vyloučeno,jizva je do 3cm.Mám po operaci měsíc,cítím se výborně.Personál na ORL je úžasný,doktoři také!Pak hodně záleží na vašem endokrin.Já měla štěstí na Doc.Límanovou,je to lékařka na svém místě!

Hanka P - Hance doplnění od Hanky

Měla jsem stejný problém, v Plzni jsme byla u Mudr. Škorpilové a už nikdy více. V té samé budově je Mudr. Wrthová a to je docela o něčem jiném :-)

Gina - Chlupy - Endokrinolog v Praze

Zdravím všechny,
prosím o radu, potřebuju najít endokrinologa v Praze. Někoho kdo by mi pomohl s nadměrným ochlupením. Je to dost choulostivý problém a já se nedokážu svěřit jen tak někomu. Prosím doporučte mi někoho chápavého, možná spíš ženu, nevím,..
Děkuji mockrát

Simča - Hance -doplnění

Ve Skrétově 47 je to MUDr. Hauerová, na Borech - Čechova 44 Mudr. Škorpilová. Ještě je v Městské nemocnici Privamed MUDr. Kielbergerová. Jedna moje známá chodí k MUDr. Hauerové a celkem si ji chválí, jen se tam dlouho čeká.

Simča - Hance

Já Ti mohu doporučit MUDr. Dvořákovou nebo MUDr. Krčmu z Fakultní nemocnice na Lochotíně. Musíš mít doporučení a v péči si Tě nechají jen v případě vážnějších problémů. Z vlastní špatné zkušenosti Ti nedoporučuji Mudr. Fialu z polikliniky na Slovanech. Jinak vím, že je ještě endokrinoložka v lékařském domě ve Skrétově ul. a na poliklinice na Borech.

Hanka - Endokrinolog v Plzni

Ahojky,moje lékařka mi stanovila poruchu štítné žlázy, na sonu uzlíky a mám se objednat k endokrinologovi. Neznáte prosím někoho dobrého v Plzni? Moc díky

Janča - Všem

Ahojda,chci se zeptat zda nemá někdo zkušenosti s operací Hradci Králové.Nevím kam se objednat,zda na ORL nebo chirurgii.Ještě mě napadli Padubice nebo Praha,

Jitu - Ivaně

Dobrý den Ivano, já mám na dr. Lukáše dobré reference. Je prý o něm známo, že dělá hezké jizvy. Působil na mě velice sympaticky a ukazoval mi pacientku, kterou operoval a jak vypadá jizva po roce. Já se chystám na operaci až na podzim...

Mára - Helence

Chodím do LTM dr.Masárové.Zatím mám kladné zkušenosti akorát kdybych musela na operaci tak bych se v LTM bála.Nevím proč,ale myslím si že nemají takové zkušenosti.

Marcela - Endokrinolog Praha

Dobry den. Neznate nekdo dobreho doktora, ktery by bral pacienty? Chtela jsem se objednat k par doktorum, co tu zminujete a vetsina nebere nikoho, nebo se neda dovolat:( Diky. Marcela

Míša - Praha:)

Znáte prosím dr.Černého z nemocnice Na Homolce?Děkuji

Eva - ...

spletla jsem si diskuzi, pardon :-)

Eva - ještě dotaz k euthyroxu + biolampa

mám dotaz ohledně euthyroxu. Jak je to s tou půlhodinkou na lačno? Nejde to nějak obejít? Jsem zvyklá ráno vstát a hned se hnát za snídaní, půlhodina čekání je pro mě hrozná :-) Četla jsem v diskuzi o těhotenství, že tam Renata vysvětlovala cosi s nějakým kyselejším džusem, ale nepochopila jsem to... nevíte?

A teď k biolampě - ptala jsem se na to mé endo, biolampa se smí po operaci šž používat po dokonalém zahojení jizvy, což ještě není prý můj případ.

Helena - Mára

Dobrý den Máro - chtěla bych se jen zeptat, ty chodíš
v Litoměřicích na endo?? Já jsem tam objednána. Máš nějaké zkušenosti???
Děkuji Hela

Radka - Hledám lékaře - Praha

Dobrý den,
v srpnu jsem bohužel přišla o zaměst.benefit Santé (zajištění odborných lékařů) a od té doby sháním dobrého endokr.-dokážete mi prosím poradit,na koho bych se mohla obrátit?Na lokalitě nezáleží,dojedu kamkoliv.Mám kolísavou funkci št.žlázy (ale spíše hypo-),beru prášky (zatím píše praktický lékař), a protože plánuji otěhotnět,je zapotřebí dát ty moje hormony dohromady.Předem moc díky za pomoc a pevné zdravíčko přeji všem!Radka (vrecu@seznam.cz)

Renatě - Lékař v Plzni

Renato, moc tě nepotěším hledat DOBRéHO endokrinologa v Plzni je umění.Já jsem šla dr. Wirthové někomu sedí je milá usměvavá, ale nic moc neřekne nevysvětlí, když se jí přímo zeptáš tak ano, ale když člověk"začíná" a neví vůbec nic o štítce tak neví na co se ptát.V čekárně i přes objednání čekáš nejméně hodinu.Ted jsem se přes znémou dostal k dr.Mrázové jdu tam teprve prvně tak uvidim, ale po telefonu mi již objednala krevní vyšetření zda mi nebyla při operaci poškozena tělíska mám totiž pořád málo vápníku.U Wirthové to nebylo třeba zbytečnost k ničemu.Oni totiž ti "dobří" mají plno a nepřibíraj, alr je začátek roku tak by se možná nějaé místečko našlo. Přeji ůspěšné hledání toho pravého, který Vám bude sedět. Mějte se. Petra

Mára - LITOMĚŘICE

Má někdo zkušenosti s Litoměřickou nemocnicí a tam provedenou operaci šž.
Dík

Eva - Ivaně

Ivano, zkuste diskuzi o operaci štítné žlázy, mám pocit, že si tam ženské o Dr. Lukášovi psaly, některé operoval.

Helena - Centrum pro choroby hlavy a krku

Dobrý den, byl někdo v této ambulanci - prosím
napište své zkušenosti. Je to v Praze-Nové Butovice.
Měli by tam léčit také štítnou žlázu.
Děkuji.