Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Terča - ÚVN Střešovice, operace TTE

Ahoj všem,
chci se podělit o pozitivní zkušenost z operace štítné žlázy. Jsem 3 týdny po operaci (týden doma), 14 dni v nemocnici, z toho 6 dní na JIP. Po operaci jsem měla komplikace, operovali mě proto dvakrát. Jsem ráda, že jsem byla na operaci právě ve Střešovicích. Vynikající personál s profesionálním a přesto lidským přístupem, počínaje skvělými lékaři, ochotnými sestrami jak na JIP, tak na normálním lůžkovém oddělení. Ležela jsem na dvoulůžkovém pokoji, s vlastním soc.zařízením, jak na hotelu :o) Podrobnosti komplikací rozepisovat raději nebudu, abych nepostrašila ty, na které operace teprve čeká - jak jsem se dočetla po návratu domů ze všech možných zdrojů, tak komplikace mého rázu má asi tak 1 člověk z 1000 :o), ale pokud budete mít možnost si vybrat, tak doporučuji právě Střešovice, operoval mě konkrétně pan doktor Praženica, jemuž vděčím zato, že přístítná tělíska mám v pořádku, tj. žádný vápník brát nemusím a hlasivky mi při operaci také poškozeny nebyly, přestože jak se pan dr. vyjádřil mám průběh hlasivkového nervu jako cca 1% lidí :o)

Ala - Lenči

Děkuji za tip, já se ještě pohlídnu a uvidím. Nevadí že je starší, hlavně aby byl schopný a poradil

Petra - Hledám lékaře - ostrava, pro Naďu

Já se léčím u dr. Nováčka v Moravské Ostravě, moc toho člověku neřekne na všechno má nijakou odpověď, ale je prý hodně vyhledávaný a uznávaný. Ke komu chodíš ty Naďo?

Ala - Lenka

Znám doktora v Olomouci, pan doktor Kašpárek.Je sice starší, ale velice zodpovědný endokrinolog.

Ala - Olomouc?

Prosím vás, endokrinolog v Olomouci, který opravdu ví co a jak a neléčí výsledky, ale pacienta, nevíte??

dostalova eliška - kitička

je mi tech lidí líto:

Naďa - Hledám lékaře -ostrava

Mám nemocnou štítnou žlázu asi 2 roky od mého lékaře jsou stálé odpovědi je to není možné a zatím jsem se nedověděla co to vlastně je jake jsou s tím spojené obtíže a jiné. NEMÁM K MÉMU LÉKAŘI DŮVĚRU A TAK HLEDÁM. Když se zeptá na potíže tak řeknu že nevím.Prosím poradit kde se obrátit.

Míša - Díky

Děkuji Jarmile za info.Ještě by mě zajímalo jestli mi po operaci přestanou padat vlasy a co se bere po zákroku za prášky.Přibírá se po nich,nebo to působí na každého jinak?Jak dlouho trvá neschopnost(kvůli zaměstnavateli)

ilona - Nemocnice

Ahoj všichni.V listopadu mě odoperovali celou štítnou žlázu.Byla jsem v Novém Městě na Moravě na chirurgii.Po operaci jsem neměla žádné velké problémy.Strávila jsem tam jen 6 dnů.Jinak na endokrinologii chodím k Mudr.Šolcové Ditě.

Jarmila - Míše

ŠŽ se operuje v Brně taky např. v Bohunicích na ORL, kdysi to bylo i v Hybešce, nyní chirurgická nemocnice Delta, teď mají v rekonstrukci webovky, tak nevím, ale podle zkušeností zde je lepší ORL než chirurgie.

Míša - endokrinolog v Brně

Zdravím všechny a prosím o pomoc a radu.Myslela jsem si,že jsem naprosto zdravá,ale moje tělo mě zradilo.V roce 2004 se objevily první zdravotní potíže a ortel byl zvýšená funkce štítné žlázy.Brala jsem 4 roky prášky,které se postupně snižovaly až do úplého vysazení.Pak 2 roky klid a tedˇje to zpátky.Na doporučení internisty si mám najít specialistu-endokrinologa,no a pak operace,nebo RI.Prosím,poradí mi někdo,kde najdu toho "pravého".Mělo by to být v Brně.Operace se provádí jenom "U SVATÉ ANNY"?Děkuji Všem kdo zareagují a odpoví mi.Jsem fakt zmatená,protože jsem nikdy nebyla nijak zvláštˇnemocná a operace to už vůbec ne.Díky Míša

Danka - endokrinolog Smichov

ahoj, 5rokov sa liecim na stitnu zlazu na slovensku a teraz som sa prestahovala do prahy. viete mi poradit endokrinologa, najlepsie na Smichove alebo v okoli? dakujem

Marcela - lékaři

Prosím má někdo zkušenost s operatéry ve Frýdku Místku?

Olina (druhá) - Radce

Raduš, vřele doporučuji Fakultku ORL, jsou výborní profesně i přístupem k pacientovi. Tak ať Ti vše dobře dopadne !!!

Radka - Olině

Ahoj Oli,já jsem obědnaná na operaci štítné žlázy na Fakultce na ORL V Olomouci.Prý jsou tam dobří.Doporučila mi to i moje edokrinoložka.

Martina - vojenská ústřední nemocnice Praha

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli někdo z vas nebyl operován v UVN Praha?Pokud ano, jak jste byli prosím spokojeni a jak dlouho se čeká na termín operace?Já tam jdu teď 16.listopadu na konzultaci, ale ráda bych předem trošku věděla s jakým termínem se cca dá počítat. Děkuji, Martina

Olina - Olině

Na www stránkách Vojenské nemocnice Olomouc má chirurgické oddělení v repertoáru i operace štítné žlázy - nechápu jak ti mohl MUDr.Veselý z chirurgie říct, že se tam štítná žláza neoperuje

Olina - olině

K primárnímu lékaři chodím do Vojenské nemocnice - MUDr.Veselý, který mi sdělil (po veškerých vyšetřeních a návrhu na TTE ŠŽ, že štítka se ve Vojenské nemocnici v Olomouci neoperuje, takže jsem skončila na ORL ve Fakultce. Proto jsi mě překvapila svým dotazem, kdo Tě bude operovat ??? Asi to máš nějak domluvené soukromě s nějakým chirurgem ?

Janče - hledám endokrinologa Praha

Zdravím a moc děkuji za tyto stránky. Jsem v prekérní situaci, dceři v létě praktická lékařka objevila zvětšenou štítnou žlázu. Jenže dcera studuje v zahraničí a tak nemohla podstoupit další testy. Přijede teď na vánoce a já nevím k jakému odborníkovi se máme obrátit. Dost neradi nového pacienta berou. Můžete mi poradit zda znáte někoho kdo by ji před svátky vyšetřil. Moc děkuji

olina - Vojenská nemocnice Olomouc

Prosím, má někdo zkušenost s operací štítné žlázy ve Vojenské nemocnici Olomouc? Čeká mě první operace v narkoze a mám fakt strach.
Děkuji za každou informaci o nemocnici a lékařích.