Jdi na obsah Jdi na menu

 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

eva - operace v příbrami

19. 10. 2009 16:09

Jsem 14 dní po operaci ŠŽ, operoval mě Mudr.Holobrada v příbramsk nemocnici a všechno bylo a je v nejlepším pořádku.mohu doporučit!

Lenka - Endokrinolog Praha

17. 10. 2009 16:26

MUDr. Taus prijima nove pacienty v nove ordinaci ve Vysocanech v nemocnici Clinicum. Doporucuji!

Markéta - Pro Gabrielu!!!!!!

16. 10. 2009 9:33

Gábi,snažím se odpověď na Váš mail,ale nejde mi to.Už jsem zkusila i jinou moji adresu a bez úspěchu!

Markéta - operace-Ivaně

16. 10. 2009 9:02

Ivano,ani nevíte,jak jste mi pomohla.Mám před sebou operaci u Prof.Betky,už 16.11.Jako každý mám strach a vaše chvála mi pomůže tam jít s větší odvahou.Díky.Pokud by Vám nevadilo sdělit mi více podrobností o zákroku a následné rekonvalescenci,pod Vaším příspěvkem je můj s mailovou adresou.Děkuji a přeji pevné zdraví.

Ivana Urbanová - operace

14. 10. 2009 17:06

15 července 2009 jsem byla operována v Praze Motole na oddělení ORL. Operace jsem se bala asi jako každý. Mněla jsem to šťěstí že mne operoval sám přednosta kliniky Prof. Mudr. Jan Betka DrSc. Na jeho oddělení jsem si připadala jako ve snu, přístup veškerého personálu byl úžasný připadala jsem si jak v 5 hvězdičkovém hotelu. Musím všem doporučit nenašla jsem jedinou špatnost.
Velké poděkováni všem hlavně pro pana Prof.Betku.

Markéta - pro Alenu

14. 10. 2009 9:52

Na jaře jsem řešila stejný problém s hledáním endokrinologa,který by mě vůbec přijal do péče.Nikde mě nechtěli,že mají plno.Nakonec jsem našla MUDr.Matějkovou-Běhanovou v Říčanech.Je myslím dobrá a vstřícná.Kontakt na mailu market.krejcova@seznam.cz

alča - pro vlastu

25. 9. 2009 23:35

Nejlepší endokrinoložka je p.doktorka Kremlova Daniela Brno Viniční ulice.Opravdu doporučuji milá příjemná velice mi pomohla a troufám si říct,že mi zachranila život. Po operaci mi bylo hodně blbě nyní jsem díky p.doktorceKremlové v pořadku.Již pracuji jako dříve naplno.

Alena - Hledám endokrinologii v Praze

24. 9. 2009 18:56

Všechny zdravím, hledám doktora v Praze, bydlím na Praze 12, přistěhovala jsem se a zatím všechny endokrinol., které jsem oslovila, nové pacienty neberou. Může mi někdo poradit? Předem díky.

Jarmila - Vlastě

23. 9. 2009 16:35

Podle bydliště náležíš ke sv. Anně, ale mohou tě vzít i jinde

Vlasta - Hledám endokrin.v Brně

22. 9. 2009 23:08

Zdravím všechny a jsem vděčna za internet. Dnes jsem byla odeslána na endokrinologii s upozorněním, že si lékaře mohu najít sama a obj. bude trvat i 4 měsíce. Našla jsem asi 5 lékařů, ale nevím, zda mě vezmou. Bydlím totiž Brno-venkov. Máte někdo zkušenost nebo můžete poradit, kam se obrátit?

Petra - Hledám dětské endo

16. 9. 2009 11:39

Zdravím Vás všechny potřebovala bych poradit, scháním v okolí Plzně dětského endokrinologa, který si dělá sono.Potřebuji dcerám udělat sono pro klid v duši sama jsem měla karcinom.Raději bych specialistu než doktora co dělá sono všeho. Díky moc.

LuLa - Lucii

12. 9. 2009 12:24

Ahoj Luci,myslím,že ti určí přímo endokrinolog,v jaké nemocnici ti budou štítnou žlázu operovat.Já jsem byla na operaci minulý čtvrtek u Sv.Anny na II.chirurgii a tam jsou úžasní!!!Pokud by sis mohla vybrat,tak běž rozhodně tam.Jsou tam strašně příjemní doktoři a ještě příjemnější sestřičky,jak na JIPce,tak na normálním oddělení.Určitě doporučuji,já sem s nima byla naprosto ve všem spokojená.

Renata - Verči

10. 9. 2009 8:26

No, tak to by měl být UZ minimálně 1x do roka.

Veronika - Renatě

9. 9. 2009 15:16

Ještě jsem zapoměla,že se mi dělají bulky.Jednu mám 1cm..Právě,že mi šž roste..

Veronika - Renatě

9. 9. 2009 15:12

Ahojky,já právě nevím jaký typ mám.ale mám zánět Na krku mám velkou bouli a hůř se mi dýchá.Letrox beru a beze změn,prý mám hodně velké protilátky.No a uzle tam mám taky...Děkuju

Renata - Verči

9. 9. 2009 11:46

U autoimunitní thyreoitidy stačí sono vstupní, k vyloučení uzlu a dále dle zvážení endokrinologa. Odstranění štítné žlázy, pokud máš Hashimota, by mělo smysl jen při výrazné strumě, jinak ne. A i tak většinou ke korekci strumy stačí dostateční substituce Euthyroxem, Letroxem. Léčebou volby je operace u Graves- Basedownově nemoci. Rozhodně bych s ní nespěchala. A není vhodné si myslet, že operace to vyřeší, má dost svých proti (třeba poškození inervace hlasivek s následnou poruchou řeči) a hlavně způsobí s životem neslučitelnou hypeothyreozu, takže si vyžádá doživotní substituci hormony. To sice vyžaduje hyshimotova thyreoitis taky, ale když náhodou jednou, dvakrát nevezmeš léky, zas tak moc se nestane.. To si moc pacienti po TTE nemohou dovolit.
A spíš zkus obvolat více endokrinologů soukromníků, třeba tě někdo vezme.

Veronika - Renatě

8. 9. 2009 16:30

Děkuju,mě právě řekli,že k dospělému nemůžu,že mi není osmnáct.Jinak na gyndu chodím ke stejnému jako mamka...Právě,že jsem docela neštasná,protože mám autoimunní tyreoditidu.A endokrinolog mě vždycky odbide ani mi pořádně neudělá sono.Taky jsem přemýšlela šž operativně odstranit,protože by to bylo pro mě lepší.Tohle se už táhne dost dlouho.Mamči obvodní se mi na to díval a se vším jsem ho obeznámila a řekl mi,že teda neví v čem jsou problémy,proč tedy nejdu na operaci.Jsem moc ráda,že jste se mi ozvala.

Renata - Veronice

8. 9. 2009 14:31

Verči, je ti sice 16, ale to neznamená, že by tě dospělácký endokrinolog nemohl vzít, stejně ten dětský by tě musel předat za 2-3 roky někomu dospěláckému. Na gyndu taky přece můžeš jít k dospělácké doktorce, nemusíš k dětské ( a ty taky existujou).

Renata - Lucii

8. 9. 2009 14:29

Tak endokrinologa a velice dobrého bych znala, dr. Starý ve FN Brno Bohunice, ale kde vám udělají dobře TTE, to opravdu netuším, ale on by to mohl vědět. R

Lucie - Kam na Operaci ŠŽ v Brně ???

4. 9. 2009 9:13

Mohli byste mi prosím doporučit zdravotnické zařízení v Brně, nebo i přímo lékaře, kam bych se mohla obrátit? Jedná se o odebrání celé ŠŽ. Děkuji za odpověď, lze prosím i na adresu : DolezelovaLucie@email.cz