Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Monika - endokrinologie

Poraďte mi prosím dobrou ordinaci endokrinologoie, kde je kvalitní lékař i krátké objednací doby.
Bydlím na Praze 4.

Díky

Monika

LuLa - Lucce

Ahojky Luci,posílám ti kontakt na dr.Cajthamlovou. MUDr.Kateřina Cajthamlová Washingtonova 1622/9,110 00 Praha-Nové Město,tel:605 101 121 nebo 224 942 375,mail kcajthamlova@seznam.cz

Vendula - Jiřce

No to koukám paní Jiřko já jsem taky z Nepomuka.K panu Fialovi opravdu nechodte osobně ho neznám, ale bylo tu o něm dost nepěkných příspěvků.Jo v Plzni je málo dobrých endokrinologů. Dobří mají většinou plno a neberou.Já chodím k již zminované Wirthové je milá, ale přijde mi, že se jí musíte sama na všechno vyptat potom Vám všechno mile rádá zodpoví, ale když člověk je na začátku nic o tom neví tak na co se má ptát co.Jestli chcete pošlete meil pošlu číslo na tu Wirtovou jestli budete chtít.V.

Jana - nemocnice Na Homolce

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s touto nemocnicí?

Simča - Jiřině

Dobrý den, pokud se jedná o Fialu z polikliniky na Slovanech, tak k němu jsem chodila asi 15 let a bohužel jsem před 2 roky zjistila, že jeho léčba nebyla dobrá. I když jsem měla celé ty roky různé potíže, tak pro něj byly vždy směrodatné jen výsledky krevních testů. Když byly při užívání Letroxu 100 v normě, nic dál neřešil. Ani nevím, jestli mi vůbec nechával dělat testy na protilátky, protože výsledky krve nikdy do zprávy nepsal. Sono mi neudělal 5 let. Sice byl hodný, ale to není všechno. Pak jsem se na radu jedné lékařky dostala před 2 lety do fakultní nemocnice na Lochotíně a vše dostalo rychlý spád - sono, punkce, operace během 5 měsíců. Podezření na karcinom se naštěstí nepotvrdilo. Kromě lékařů ve fakultní nemocnici si podle starších diskusí na těchto stránkách hodně chválili Mudr. Wirthovou z poliklinky na Borech, endokrinologie je i v lékařském domě ve Skrétově ul. Přeji dobrý výběr lékaře.

lena - omlouvám se

opravuji: z krve

lena - test z krve

Dobrý večer, je možné, že se s krve porucha štítné žlázy nepozná?

Lucka - Dr.Cajthamlova

Dobry den,potrebovala bych zjistit kontakt na dr.Cajthamlovou-zabyva se dietama.byla bych moc vdecna,kdyby mi nekdo pomohl.diky

jiřina - lékař

Dobrý den přistěhovala jsem se do Nepomuku a scháním odborníka na štítnou žlázu v plznidostala jsem tip na pana fialu z endokrinologie poradte mi děkuji

eva - operace v příbrami

Jsem 14 dní po operaci ŠŽ, operoval mě Mudr.Holobrada v příbramsk nemocnici a všechno bylo a je v nejlepším pořádku.mohu doporučit!

Lenka - Endokrinolog Praha

MUDr. Taus prijima nove pacienty v nove ordinaci ve Vysocanech v nemocnici Clinicum. Doporucuji!

Markéta - Pro Gabrielu!!!!!!

Gábi,snažím se odpověď na Váš mail,ale nejde mi to.Už jsem zkusila i jinou moji adresu a bez úspěchu!

Markéta - operace-Ivaně

Ivano,ani nevíte,jak jste mi pomohla.Mám před sebou operaci u Prof.Betky,už 16.11.Jako každý mám strach a vaše chvála mi pomůže tam jít s větší odvahou.Díky.Pokud by Vám nevadilo sdělit mi více podrobností o zákroku a následné rekonvalescenci,pod Vaším příspěvkem je můj s mailovou adresou.Děkuji a přeji pevné zdraví.

Ivana Urbanová - operace

15 července 2009 jsem byla operována v Praze Motole na oddělení ORL. Operace jsem se bala asi jako každý. Mněla jsem to šťěstí že mne operoval sám přednosta kliniky Prof. Mudr. Jan Betka DrSc. Na jeho oddělení jsem si připadala jako ve snu, přístup veškerého personálu byl úžasný připadala jsem si jak v 5 hvězdičkovém hotelu. Musím všem doporučit nenašla jsem jedinou špatnost.
Velké poděkováni všem hlavně pro pana Prof.Betku.

Markéta - pro Alenu

Na jaře jsem řešila stejný problém s hledáním endokrinologa,který by mě vůbec přijal do péče.Nikde mě nechtěli,že mají plno.Nakonec jsem našla MUDr.Matějkovou-Běhanovou v Říčanech.Je myslím dobrá a vstřícná.Kontakt na mailu market.krejcova@seznam.cz

alča - pro vlastu

Nejlepší endokrinoložka je p.doktorka Kremlova Daniela Brno Viniční ulice.Opravdu doporučuji milá příjemná velice mi pomohla a troufám si říct,že mi zachranila život. Po operaci mi bylo hodně blbě nyní jsem díky p.doktorceKremlové v pořadku.Již pracuji jako dříve naplno.

Alena - Hledám endokrinologii v Praze

Všechny zdravím, hledám doktora v Praze, bydlím na Praze 12, přistěhovala jsem se a zatím všechny endokrinol., které jsem oslovila, nové pacienty neberou. Může mi někdo poradit? Předem díky.

Jarmila - Vlastě

Podle bydliště náležíš ke sv. Anně, ale mohou tě vzít i jinde

Vlasta - Hledám endokrin.v Brně

Zdravím všechny a jsem vděčna za internet. Dnes jsem byla odeslána na endokrinologii s upozorněním, že si lékaře mohu najít sama a obj. bude trvat i 4 měsíce. Našla jsem asi 5 lékařů, ale nevím, zda mě vezmou. Bydlím totiž Brno-venkov. Máte někdo zkušenost nebo můžete poradit, kam se obrátit?

Petra - Hledám dětské endo

Zdravím Vás všechny potřebovala bych poradit, scháním v okolí Plzně dětského endokrinologa, který si dělá sono.Potřebuji dcerám udělat sono pro klid v duši sama jsem měla karcinom.Raději bych specialistu než doktora co dělá sono všeho. Díky moc.