Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kača - "svobodná volba" lékaře v Brně

Sestře, stejně jako Pavle endokrinoložka řekla, že po 5 letech léčby thyreotoxikosy má 4 roky hodnoty v normě, a že nemusí chodit. Taky tomu uvěřila. A teď ji praktická doktorka sprdla, že musí chodit dál. Ale kam? Tam má kartu skartovanou. Kasíková nebere, Mertl pouze kdyby přišla s žádankou jako nový pacient. Hrbková a Sv. Anna berou jiné čtvtě. Tam, kam chodím, tam to taky nelze. Neznáte někoho i mimo Brno, který by bral a neřekl ji takovou pitomost? Nebo má lhát Mertlovi lhát a nechat si napsat žádanku.

marie - oteklá oční víčka štítná žláza

Prosím,má někdo zkušenost,měla jsem zánět štítné žlázy,nyní se léčím na sníženou funkci štítné žlázy a skoro 1rok mám oteklá oční víčka má někdo podobné potíže.Beru euthyrox

Adi - Petře

Ahoj, chodím k paní endokrinoložce do frýdku-místku, vždycky se stará,jestli je vše v pořádku, jak mi je, jak se cítím, zajímají ji moje problémy, přistupuje k pacientovi s lidským přístupem.Chodím k ni celkově 7 let (z toho 6 chodila do dětské ordinace)a nestěžuji si na ní.Když tak napiš na sebe mejla a pošlu ti tel.číslo.

Petra - Hledám endokrinologa v Ostravě a okolí

Léčím se na hypofunkci šž už 15 let, beru euthyrox 75mg a mám už několik let problémy s vypadáváním vlasů - je to dost kritické,tak do tří let počítám s parukou, mám velmi suchou kůži,silnou a nepravidelnou menstruaci, na váze jen kynu a můj doktor to nijak neřeší, na každou mou stížnost řekne- to jsme čekali. Krevní výsledky jsou v normě tak si nemám dělat starosti.No v krvi to asi vypadá dobře ale na mém organismu zvenku to vypadá velice špatně.Poraďte mi někdo prosím skutečného odborníka, který se mými problémy bude skutečně zabývat. Předem díky.

Lucce - Eva

Díky, ale radši bych někoho jiného...

Eva - sono

Víte, jak já jsem čekala dlouho na sono? Nejprve asi 3 měsíce, a když jsem tam přišla, měli přístroj rozbitý, takže mě přeobjednali až za dalších 9 měsíců, tzn., že jsem celkem čekala víc než rok...Je to běžné i jinde?

Vendula - Jirkovi

Já štěstí jako ty neměla měla jsem to větší než ty,takže už mám po RJ.Ted srovnáváme hormony mám vysoké hodnoty.Wirthovou si tu opravdu chválí já u ní byla zatím pouze 2 je příjemná milá, ale přijde mi, že nic moc nevysvětlí.Jenom na co se zeptám,výsledky z krve po telefonu-honem honem má tam totiž dalšího pacienta.Jenže ono v Plzni si nic moc nevybereš, když je dobrej tak nebere.Ale to je jen moje mínění,určitě není špatná.To sono si dělá sama.Tak hodně štěstí.

Jiří - Vendulce a ostatním

Díky za odpověď. Jsem po TTE 3 týdny s mikrokarcinomem na obou lalocích velikosti 5 a 8 mm bez další léčby, protože nález byl do velikosti 10 mm. Chodil jsem k jednomu níže jmenovanéhu doktorovi v Plzni, ale rozhodl jsem se pro změnu. Na MUDr.Wirthovou je zde napsaná pouze chvála. Jakou zkušenost máte Vy? To SONO dělá paní doktorka sama? Díky.

Vendula - Jiřímu

Wirthová v ordinaci sono nemá,ale chodí se do stejné budovy asi do přízemí.Na sono si vždy objedná zvlášt.

petra - dase

To je divné, mě dali ještě vybrat zda 27.11. nebo 12.12. tak jsem to chtěla mít co nejdříve za sebou a chtěla toho 27.11.Asi jsem vypadala hůř. To je samozřejmě blbost,že? Až se vrátím dám zde vědět jak jsem dopadla.

Jiří - SONO

Zdravím všechny.Můžete mi prosím napsat, jestli pí. MUDr.Wirthová z plzeňské 3. polikliniky má v ordinaci SONO. Díky.

dasa - Petře

Ahojky,byla jsem se objednat 22.10. a bylo mě řečeno,že mají plno a nejbližší volný termín je až v lednu. Jsem z Litvínova,do Mostu jsem nechtěla.Čekat 3 měsíce je docela dlouho,co nadělám.Budu na tebe myslet,hlavně držet palečky.

Lucka - Evě

Kdyžtak zkus Dr. Špalkovou, která je z Prahy, ale dojíždí každý pátek do Mnichova Hradiště. Doporučila mě k ní obvoďačka a mám z ní dobrý pocit.

Eva - Lucce

Vidím, že v MB si asi člověk nevybere...mně zase dr. řekla, že tam nemusím chodit, když si dělám co chci!

petra - dase

Já jdu také na operaci do Duchcova, objednávala jsem se minulou středu a jdu už 27.11. že jsem tak zvědavá, jak to že jdeš tak pozdě?

Lucka - Mladá Boleslav

Byla jsem v MB u Sušického a jeho přístup byl hrozný. Nakonec mě vyhodil, že když nechci léčit, tak že už mě nechce vidět. Přitom jsem od něj chtěla poradit co změnit, protože mi po euthyroxu bylo ještě hůř než když jsem ho nebrala. Takže jsem šla k obvoďačce, která mi jen snížila dávku a je to mnohem lepší.

Lenka h. - Jsme tu špatně?:-)

Se svým dotazem jsem si až teď všimla že nepatřím sem k Vám, to možná později, jdu o pár dveří dál :-))

Lenka H. - Autoimunní thyreoiditida?

Dobrý večer všem, chci se zeptat, kdo poradí...první výsledek z krve byl: snížená funkce a dále diagn. v nadpisu po absolvování ultrazvuku. Teprve půjdu s nálezem k obvodnímu lékaři, který by mě prý měl ještě poslat na nějaké další testy. Ráda bych věděla co to znamená, jaké máte zkušenosti s léčbou a zda mám trvat na endokrinologii??Děkuji za ochotu, Lenka, Chrudimsko

dasa - Ále

Dala jsem na tvé doporučení a jela jsem se objednat na operaci do Duchcova.Jdu až 23.1.09.Přístup byl perfektní.Čekání dlouhé,nevím jak to přečkám. Jdu na odstranění celé štítné žlázy pro uzle.

Marie - Petře

Objednala jsem se do Českých Budějovic, tak jsem zvědavá. Nevěděla jsem, že to jde tak rychle - náhoda. Jsem za to moc ráda.