Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Evina - to Andrea - odpověď Endokrinolog Plzeň

no nejlepší je v Plzni M. Wirthová - poliklinika Bory, zkusila jsem jich tu několik, ale toto je jistota. Příjemná, zkušená (pracovala předtím na klinice). Vím to i od jiných známých, všichni jsou spokojený.

Eva50 - Kristině

Uvažuji o změně lékaře, tak se chci zeptat, když jezdíš do Liberce z Prahy, kam chodíš na odběry? Taky do Liberce, musíš tam tedy dvakrát? Já to mám do Liberce do 40 km.

Kristina - Všem

prim.MUDR. Wágner v Liberecké nemocnici. Jsem s ním velmi spokojená. Jezdím za ním z Prahy. Dříve působil v Ml.Boleslavi v Klaudiánce.

Vlasti - plzeň

Já jsem z Plzně a už 12 let chodím k MUDr.Škorpilové na polikliniku na Bory.Jsem s ní spokojená.Nebo ještě MUDr.Halová-Kotasová ta je na Lochotíně na konečné tramvaje č.4

Eva50 - Hance

Mně řekl dr., že nárok je u toxické strumy, ale u uzlové ne.

Eva50 - všem

Nevíte někdo o dobrém endokrinologovi v Mladé Boleslavi? Uvažuji o změně doktora.

Ja Bla - Lékař v Plzni na Borech ?

Ahoj, prosím mám dotaz, neznáte někdo MUDr.Štěrbáka ? Měl by být ve FN v Plzni na BOrech.Kamarádka mi na něj dala doporučení ohledně štítné žlázy, tak nevím. Předem děkuji

Petra - Praha 5 - ACHK

Ambulantní centrum pro choroby hlavy a krku
Ahoj, máte někdo zkušenost s tímto centrem? Děkuji za informace.

Monika - Věrce...endo Praha

Mrkněte na téma níže ,,Sehnat lékaře" . Psala jsem o endokrinologovi v Praze.

Ála - nemocnice Vita Duchcov

Ahojky, jestli jste někdo z okolí Duchcova a rozhoduje se kam jít na operaci šž,tak vřele DOPURUĆUJI Duchcov.Po doporučení mé endokrinoložkyjsem zde absolvovala operaci před 14 dni a musím říci, že je to tam skvělé.Tolik péče, pozornosti, úsměvu na jednom místě se jen tak nevidí.Primář Machač a tým setřiček a ostaních lékařů...prostě tak jak má býti.Opravdový zájem o pacienta.Jizvu mám malou a není skoro vidět.Takže Duchcov doporučuji.

Olina - Janě

Jani, nějak jsem si večer vyčítala, že jsem Ti to zbytečně barvitě vypsala. Tobě můžou vzít jen půlku, ta druhá půlka Ti to po čase utáhne sama. Třeba budeš na neschopence jen 3 týdny, takže tímto se nezabývej, vše ukáže čas. Měj se pěkně !

Jana - Olině

Díky moc za info. Zvládli to jiní, zvládnu to i já, to je heslo, kterým se asi teď budu muset řídit, nic jiného mi nezbývá, že? Ještě týden a budu mít ty výsledky, to čekání je nejhorší. A pak záleží za jak dlouho mne objednají. Určitě se ozvu a podělím se o zážitky. Měj se krásně, zotavuj se a nabírej síly :o) J

Olina - Janě

Určitě Tě objednají, když zavoláš sama, je to ambulance pro příjem pacientů, takže v poho. Ale myslela jsem, že endokrinologové se určitě vzájemně znají, je jich málo, vědí o sobě a mají různá sympozia, kde se setkávají. Proto jsem myslela, že by bylo vhodnější, kdyby se Tvá dr. zainteresovala. Můj časový harmonogram byl: v pondělí operace, ve čtvrtek jsem šla domů, další týden v úterý jsem byla na vytažení stehu a již byla histolka celé ŠŽ. Tím to končí ve špitále a jsi znovu u svě endokr. I když Tě nastřádané hormony dokáží tak 14 dnů živit, šla jsem hned ve středu k endokr., ta mi nasadila Letrox 100. Beru ráno na lačno 100 a 2 x v týdnu jen půlku (50). Na neschopence je to individuální, já byla do konce června (operována začátkem května). Pochopitelně záleží, jakou máš profesi. Kdybych měla stát někde na place, tak bych to asi neustála. Po operaci jsem byla v pohodě tak tři týdny, potom nastalo údobí unavenosti, ale na to mne lékařka upozornila, že to tak bude. Nyní je to lepší, i když jsem někdy jak na houpačce. Některý den je perfektní a z toho jsem úplně zdechlá, hlavně po ránu, nemohu se sesbírat z postele, ale jak to rozchodím, je dobře, večer odpadám tak kolem 22 hod., já byla spíše sova, tak to mi vadí. S váhou zatím nezápasím, před operací jsem shodila 8 kg, to ale je u zvyšené funkce ŠŽ průvodní znak. Nyní začínám nabírat, ale nevím, co to se mnou bude dále dělat. Je ale fakt, že já poměrně dost jím, sním, na co mám chuť, a to já mám stále!
My jsme v rodině spíše subtilní sportovní typy, nemám ani doma váhu. Nyní mám problémy s padáním vlasů, měknutím nehtů a bolí mi nohy (ale to se mi asi rozjel žilní systém). Bývala jsem dříve hyperaktivní, impulzivní, stále v akci, a nyní jsem jak vyhaslá sopka. Budu to vše konzultovat s dr. tento týden. Asi Jani takto, nikdy jsem si neuvědomovala, jak dalece je důležitá ŠŽ, kolik buněk v těle vyživuje, aby dávaly do chodu tolik funkcí v lidském těle. Není to prostě jen vyndání žlučníku, apendixu, vaječníků atd., kde se bez těchto orgánů obejdeš. Takže shrnu to takto, že zápasím s tím, abych vyhrála tuto bitvu JÁ !! To jsem se strašně zakecala, promiň, budeš-li mít nějaký problém, nebo dotaz, napiš!. Tobě držím palečky v dobrý výsledek!! Jinak to zvládneme !!!
Je to zase prkotina oproti jiným nemocem , tak se DRŽ! Bude to dobré, Pa pá !!

Jana - Olině

Díky moc za telefon :o). Jak dlouho jsi byla doma po operaci. Co teď bereš za léky. Jak to máš s váhou, v různých diskuzích píšou, že po hormonální léčbě se přibírá, jak to máš ty? Můžu se u primáře Vidury objednat sama, nebo je lepší, když tam zavolá doktorka. Mám to trochu komlikovaný, jsem z PV, ale endokrinoložku mám ve Vyškově, protože tam pracuji, Vyškov spadá spíš pod Brno, ale já bych chtěla do OL. Nevím, zda by mi tam doktorka zavolala. Měj se krásně a předem díky za odpověď J

Olina - Janě

Věřím, že jsi z toho vedle, to já byla také, začala jsem kombinovat vše. Doufejme, že i Tobě to vyjde OK. Já jdu nyní ve čtvrtek na sono, tak jsem také zvědavá a mám spoustu dotazů ne endokrinoložku. Tobě tedy držím palce, potom se ozvi, jak jsi dopadla. Telefon je do ambulance ORL, kde Tě objednají, řekni, že chceš k prim. Vidurovi do předoperační poradny 585 854 190. Požádej též svého endokrinologa, ať Ti napíše na žádanku k operaci prim.Viduru (má endokrinoložka mě tam přímo objednala), takže si mne vzal jako přímo svého pacienta . Jak píše Irča, určitě i ostatní jsou dobří odborníci!!!Všichni lékaři se tam chovají moc fajn. Tak ať Ti to vyjde!!! Ta operace je lízátko, toho se neboj !!! Já měla tedy také strach, ale chtěla jsem to mít rychle za sebou. Tak čauky a určitě se ozvi!

Jana - Olině a Irče

Moc děkuji za Vaše přízpěvky, jsem ráda za každou radu. Oli, poprosím tě o ten kontakt na Dr.Viduru. Určitě se nechám operovat v OL. Ještě nemám výsledky punkce ty budu mít až 29.8., každopádně chci být připravená a jednat hned. Jsem z toho čekání docela zdrcená, když nevíš co tam máš. Ještě jednou díky a určitě se ozvu Jana

Věra - Vyšetření

Ahoj nevíte náhodou někdo o dobrém endokrinologovi z Prahy. Mám málo hormonu a cysty. V Šumperku mě vyřadili z evidence, je tady moc pacientů. Jsem často v Praze. Za prohlídku si ráda zaplatím. Necítím se dobře. Díky V.

Jarča - operace

Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenosti s operací šz na Mělníku? mám tam nastoupit po dohodě s primářem někdy v září, ale můžu si vybrat nemocnici sama kde operaci provést. Docela bych Mělník zkusila mám to blízko,ale netuším jak to tam chodí. Dík J.

Irča - Janě

Můžu se připojit k názoru Oliny. Také jsem byla na operaci na ORL ve Fakult. nem. v Olomouci. Operoval mě doktor Pokorný a jizvičku mám nádhernou, skoro neviditelnou.

Olina - Janě

Jani, určitě si vyber Fakultní nemocnici v Olomouci, kliniku ORL, nechoď na chirurgii. Určitě lepší zkušenosti s nemocemi krku mají lékaři na ORL. Doporučím Ti prim.MUDr.Radka Viduru,PhD., pokud budeš mít doporučení od nějakého lékaře k operaci, objednej se telefonicky. Tento pán má pro předoperační případy vyhraněnou poradnu. Je to kapacita na operace ŠŽ. Pokud půjdeš k němu, on ai Tě konkrétně objedná na určitý termín. Byla jsem u něj 25.3 a 5.5. jsem byla operována. Sice mi říkal, že to mají moc zaplněné, jak na to spěchám, že termín by byl až koncem června. Tak nějak jsem byla z toho nešťastná, že to bude až v pravé léto, tak začal hledat se sestřičkou skulinku a psát, že to je urgentní, až mi to bylo nepříjemné, že se tak snaží oba dostat mne do dřívějšího termínu. Byl velice příjemný, takového lékaře jsem ještě nepoznala, prostě SUPER. Nejen odborník (jizvičku mám minimální, po 3 měsících není ani vidět a to jsem měla odstranění celé ŠŽ). Jani, je to lékař, který léčí již pohledem a slovem. Fakt budeš spokojená! Pokud budeš chtít napíši Ti kontakt na ambulanci, kde Tě k němu objednají. Nejlepší by bylo, kdyby Ti Tvůj endokrinolog přímo napsal doporučení na jeho jméno. Na oddělení je celý personál velice příjemný, sestřičky fajn, a na JIPCe, kde nechávají do druhého dne sestřičky úžasné! Neváhej, URČITĚ mi dáš za pravdu. Ahojky a ozvi se, jak jsi dopadla. Též jsem měla uzel.Nejprve jsem váhala, proč ORL, ale vše jsem si potom prostudovala a zjistila jsem, že vlastně na tato onemocnění se specializují tito chirurgové z ORL. Mám totiž pár známých, které byly s tímto problémem na chirurgii, ale určitě se ubírej tímto směrem, fakt ORL! Držím palce, aby vyšla histolka OK !!!