Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Monika - Sehnat lékaře

Privátní ordinace - MUDr. Jenšovský, Praha. Je úžasný, sice nemá smlouvu, take se za prohlídku zaplatí 300Kč, ale je bezkonkurenčně nejlepší ze všech endokrinologů, které znám. Bere pacienty, má stránky na netu. Je to kapacita a tak mu nestojí za to se tahat o peníze s pojišťovnami. Stojí to za to, ho navštívit.

Jana - Prostějovká či Olomoucká nemocnice?

Máte někdo zkušenost s operací ŠZ v PV nebo OL, prosím o informaci, mám uzel na ŠZ a tlačí mi na průdušnici, čekám na výsledky histologie, ale operace mne nemine jen nevím kam jít!!!! Jaká je čekací lhůta, prosím poraďte. Moc dííííky :-)Jana

Bobina - endokrinolog

Prosím,poradˇte mi dobrého endokrinologa ze Zlína,díky moc.

Martina - Lékař - Praha 9

Ahoj holky, bydlím na Praze 9 a sehnat tu lékaře/ku který by ještě bral nové pacienty je snad nemožné. K jednomu chodím ale vůbec nejsem spokojena s jeho přístupem. Nevíte o někom? děkuji, Martina

šárka - lékaři-Pardubický kraj

ahoj, chtěla bych poprosit o radu ohledně dobrého lékaře v Pardubickém kraji. Zatím jsem nikde nebyla, nemám zkušenosti. Děkuji. Ahoj Šárka.

Iva - Hradec Králové - Lékař - Hradec Králové - Marice

ahoj, kromě doktorky Řehořkové (také jsem se k ní nedostala) jsou lékaři ve fakultní nemocnici (myslím že 4). Pokud obvodní lékař do doporučení napíše, že je vyšetření akutní, je možnost dostat se k endokrinologovi do 14dnů, pokud není akutní vyšetření je čekací lhůta až půl roku. Já chodím k paní doktorce Ceeové, je bezvadná. Hodně štěstí.

martinkakj - odpoved jitce

ahoj,pokud mas problem se stitnou zlazou,ja chodim v kutne hore k dr.kafkove,ale je tam jeste dr.snozova,k te chodi zas moje sestra a taky si nestezuje.je to na poliklinice.kdyby jsi chtela cislo,napis mi na mail martinkakj@seznam.cz.na tyto stranky nechodim casto.ahoj martina

Jitka S. - Prosím - okolí K. Hory, Čáslavi, ...

Prosím poraďte - hledám endokrinologa - v okolí K. Hory, Čáslavi i dál :-)
Musí být doporučení od praktického lékaře ?
Moc děkuji.
Jitka.

pro janu - Léčba rakoviny

jo to jo Benšnov a Orl jsou teď hodně populární furt něco vysvětlují v novinách a tak

joli - pro janu

jsem po operaci v Benešově u Prahy, operuje tam pan primář a vše bylo SUPER! Mohu doporučit......

Jana - hledám endorinologa Praha východ

Již jsem volala do nějakých endokrinologických ordinací. Všude mi zatím řekli, že k nim regionálně nepatřím. Jsem z Kostelce nad Čenými lesy což je asi 35 km od Prahy směrem na jihovýchod.
Pracuji v Praze takže pro mě není problém zajít kamkoliv do Prahy nebo do jejího okolí. Mám doporučení od svého obvodního lékaře.
Děkuji Jana

Marika - Hledám dobrého endokrynologa

Prosím, neznáte nějakého dobrého endokrynologa v Hradci Králové či okolí. MUDr. Řehořková je prý velmi dobrá, ale má plný stav. Děkuji za radu . Marika

Olina - Markétě

Markétko, asi Vás zklamu, ale informovala jsem se na klinice, pan prim. Vidura beze jen šŽ, které jsou již k operaci. Tedy zabývá se v poradně chirurgií ŠŽ a sám operuje. To jsem nevěděla, tedy se omlouvám, myslela jsem, že má poradnu nemocí ŠŽ. Telefon na ambulanci je 585 854 190, zkuste se zeptat, nebo přímo na sekretářku kliniky (alena.vyroubalova@fnol.cz). Sdělte ji svůj problém, snad Vám poradí (tel.585 854 186). Ještě v Olomouci existuje dost vyhledávaná endokrinoložka MUDr.Hana Šarapatková - tel.585 414 620 . Přeji dobré pořízení a hlavně lepší zdrav.stav !

Markéta - Odpověď Olině

Chtěla bych Vás poprosit o kontakt na prim.Viduru!
Na Mudr.Mayerovou kontakt už mám i jsem ji navštívila ale dojem na mně velký neudělala proto bych chtěla zkusit navštívit toho pana primáře !!
Předem děkuji !!

Olina - Markétě

Markétko, nevím, u koho se léčíš. Ale znám jednu velice svědimitou pí.doktorku, která je specializovaná i na dětskou endokrinologii. Nevím, kde má ordinaci v Prostějově, ale v Olomouci ordinuje středa, čtvrtek, pokud bys měla zájem, dám Ti na ni kontakt. Jinak má ordinaci v Prostějově. Je to MUDr. Mayerová. Pokud si můžeš sehnat doporučení, stačí obvodního lékaře, tak na ORL ve Fakultní nemocnici v Olomouci má poradnu pro nemoc štítné žlázy primář MUDr. Radko Vidura,PhD., ten je SUPER! Jednak velký odborník, ale s maximálním lidským přístupem k pacientovi. Takového lékaře jsi určitě ještě nepotkala. Ten léčí již pohledem a slovem. Vřele doporučuji! Momentálně nemám po ruce ta tel. čísla, ale pokud budeš mít zájem, hned Ti je písnu.

Markéta - Endokrinolog okolí Prostějov

Zdravím !! Moc Vás všechny prosím o radu,neznáte nějakého dobrého (supr) endokrinologa v okolí 50 km od Prostějova ,je mi 17 let!! Léčím se ze štítnou žlázou od 3 let a nyní je uzavřená jako Hashimoto -vleklý zánět !! A nikdo mi nedokáže pořádně upravit dávku léků jednou mě předávkují podruhé mám nedostatek hormonů !! A jsem celá rozkolísaná!!Prosím o radu !! Děkuji !! Budu ráda za každý kontakt !! U

Eva - Národní v Praze

rosím vás o radu. Chci jít zítra do endokrinologického ústavu v Praze, jako nový pacient. Neporadí někdo, v kolik si tam jít stoupnout? Začínají v 7,15 hodin, stačí půl sedmá? Díky!

A omlouvám se za duplicitu :-)

Richardovi - Vendula

Richarde i já hledala v Klatovech, protože to mám kousek, ale tam žádný specialista není je jich holt málo a pacientů přibívá.Souhlasím s holkama Lochotín a dr. Wirthová jsou opravdu jedni z nejlepších budeš mít manželku v těch nejlepších rukou přeji jí hodně štěstí. Měj se.

Marta - endokrinolog v Teplicích

Já jsem velice spokojená s Dr. Petrou Broulovou. Má teď ordinaci U Nádraží 9. telefon 606 930 633

Pavlína - Richardovi

Ríšo připojuji se k Simče já také chodím k mudr.Krčmovia mudr. Dvořákové telefon na ně je 377103514 já jsem chodila k lékaři Fialovi a ten mě pěkně oddělal tak bacha na něj!!! Krčma je super je mladej a o vše se zajímá ahoj