Jdi na obsah Jdi na menu

 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Olina - Vzkaz Simoně

18. 5. 2008 19:23

Nevím, zda jste se kontaktovali s MUDr.Mayerovou, která má ordinaci na Lazcích ( v budově je též Lékárna) Je to velice sympatická, hodná a milá pí doktorka pro děti a dospělé. Má ordinaci pouze ve středu a ve čtvrtek, jinak ordinuje v Prostějově. Pokud budeš mít zájem, vyhledám telefon (momentálně nemám po ruce), nevím ale fakt, jak dlouhá je u ní čekací doba k přijetí, má též dost nabito, ale u ní jsem našla útpčiště i já. Dnes mám po operaci TTE, proto jsem se Ti ihned neozvala. Když, tak napiš , možná jste to zkoušeli i u ní. Držím palce, ať vše rychle vyřešíte!

Simírek - Operace ŠŽ v Brně u sv. Anny

18. 5. 2008 14:01

ahojky, tak jsem jako většina z vás, měla problémy s ŠŽ a moje doktorka mi prostě jednoho krásného odpoledne řekla, že můsí jít ven, doporučila mě ke sv.Anně v Brně na II. chirurgickou kliniku, musím uznat, že operace proběhla na jedničku, doktor co mi ji dělal, byl moc hodný a personál byl taky velice příjemný. Rozhodně se nebojte pokud Vás pošlou ke sv. Anně, za 5 dní jsem byla doma a jizva je tenoučká a dobře se hojí. Všem držím palce.

Pavlína-1 - Zuzce

18. 5. 2008 10:34

Zuzi já měla taky pořád zvýšenou teplotu a obvodačka mi říkala to nic není to má polovina obyvatelstva a pak až po 6 letech! díky odporně neprofesionálnímu endokrinologovi mi zjistil mladý ambiciozní lékař že mám rakovinu uzlu ve šž! a obvodačka mi pak řekla jako by nic no tak vydíte pořád jsme něvěděly proč ta teplota pořád zvýšená 37.2-5 a tak ted už to víte! a já jsem se zmohla jen no tak to je príma po 6 letech ale nebejt toho lékaře tak nevím nic a ona mi řekla ale takhle to brát nemůžete rakovinu má každý 3 člověk a ted je ta doba taková že to postihuje i hodně mladých lidí no tak jsem šla domu opravdu potěšena naším zdravotnictvím nech si udělat sono krku a šž a trvej na tom!!! ahoj pavlína

Ála - Zuzce,

17. 5. 2008 18:18

myslím, že ale potřebuješ doporučení od obvodní lékařky, abys mohla k endokrinologovi...jestli ti ale objevili vyšší hladinu protilátek tak by neměl být problém aby ti tvá dr.to doporučení dala, i kdybys tam měla jít pouze jednou a řekli ti, že jsi v pořádku, ale souhlasím s Martinou...sono je podstatné. já po letech léčení jsem taky měla krev v pořádku a dle sona mě poslala na operaci

Eva - zuzce

14. 5. 2008 16:15

Zajdi za doktorkou Hrbkovou.Ordinuje v areálu Veteriny.Je celkem dobrá,

Martina - Pavlíně

14. 5. 2008 10:28

Díky za uklidnění. Jsem z toho stále ještě vedle.

Martina - Zuzce

14. 5. 2008 10:28

Já jsem v krvi žádný nález neměla, až na sonu objevili uzel v levém laloku. Trvej na sono vyšetření!

Zuzka - Autoimunotní hypothyreoza?

14. 5. 2008 9:58

Zdravím vás, můžete mi prosím poradit, mám už 3 měsíce příznaky hypotyreózy,únava, zvýšená teplota kolem 37,5, suchá kůže lámání nehtů a taky snížená psychická výkonnost, podrážděnost, deprese. Má praktická lékařka mi z krve nic nezjistila, tak jsem sama šla na imuunologii, kde mi řekli, že vše je v pořádku až na to, že mi našli protilátky proti štítné žláze v krvi. S tím mě opět odeslali na praktickou lékařku ať mi napíše doporučení na sono. Ta mi vzala krev a dnes mi po telefonu sdělila, že štítnou žlázu mám v normě.
Tak nevím, pořád se cítím bídně, ke všemu beru antikoncepci a taky mi našli dermoidální cysty na vaječnících. Je možná aby ty protilátky v krvi kolísaly? Nerada bych byla neplodná, jen proto, že se spletla. Měla bych zajít na tu endokrinologii sama, než se mi problémy zhorší?. Myslím že taková únava není normální. Děkuji za každou radu. Jsem z Brna, jestli víte o nějakém lékaři, poraďte, díky.

Pavlína - Martině

14. 5. 2008 9:14

marti tu teda neznám ale většinou mají vojen,nemocnice dobrou pověst lepší než fakultky neboj se já měla taky 2 uzle a jeden už byl zhoubný tak jsem musela taky na operaci a potom na radiojod ale to předbíháme třeba budeš mít vše ok! neboj se ahoj

Martina - Pavlíně

13. 5. 2008 16:40

Ahoj,myslím vojenskou nemocnici v Praze. Na levém laloku mám uzel, neví se, zda jde o onkologický nález.Byla mi doporučena operace. Za každou informaci díky.

Pavlína-1 - Martině

13. 5. 2008 14:15

Ahoj marti neboj já nevím v jakém městě myslíš tu vojenskou nemocnici? a proč je operace nutná, kvůli uzlům nebo proč, napiš důvod proč tě chtějí tak nutně operovat já se ti potom pokusím poradit pokud budu vědět a pokud nemáš náhodou to samé co já ahoj

Martina - UVN

12. 5. 2008 21:53

Ahoj všichni,tak jsem se to také dneska dozvěděla - operace nutná.Už jsem přečetla kde co,klid mi to nedodalo. Nebyl jste někdo ve Vojenské nemocnici? Nevíte,jak to tam chodí?Za každou informaci děkuji.

ZDENKA od Plzně - Zdence

11. 5. 2008 14:24

Záleží co máš napsáno na propouštěcí zprávě. Já tam měla po RJ napsáno, že kontrola bude za rok v MIBI PROGRAMU. To jsou jen 3 dny v Motole. Do žíly na nártu píchnou kontrastní látku a pak se leží pod takovou kamerou. Snímá celé tělo. Druhý den jsou výsledky a jde se domů. Neposlouchej co kdo říká a neboj se. Nikdo do tebe nebude nic lít, pokud to nebude nutné. Po RJ jsem se taky vzpamatovávala skoro rok, ale šla jsem brzy do práce, doma jsem moc přemýšlela. Je to hodně o psychice, musíš být trochu nad věcí ať se v tom moc neutápíš. Držím palce a ahoj.

Zdenka - po radiojodu

9. 5. 2008 20:37

Zdravím všechny, jsem rok po radiojodu a mám jít za 14 dní na kontrolu do nemocnice. Jsem stále velmi unavená a mám občas deprese.Tyto stavy jsem před radiojodem neměla. Jedu do nemocnice Motol, kde mě operovali a dávali radiojod.Jsou to normální stavy a odezní někdy, taky mám šumění v uších.Slíbili mě , že do mě už radiojod lit nebudou, ale paní, co se mnou byla na pokoji říkala, že to říkají každému a pak si stejně půjdu na 14 dní poležet na samotku a prolejou mě radiojodem.Můžete mě napsat vaše zkušenosti. Mám strach. Děkuji.

Zdenka - Veronice

9. 5. 2008 20:26

Zdravím Veroniku, moje dcera byla v létě v Motole,také poprvé měla konzultaci s doktorem Astlem, ale operoval ji doktor Laštůvka. Buď v klidu, v Motole jsou na štítku největší odborníci a je zde profesionální personál.Jizvu má malou,divili se i lékaři v Brně.Snaž se být v klidu , brza budeš doma.

Simona - hledám lékaře

2. 5. 2008 16:53

Zdravím všechny,Jmenuju se Simona prosím o radu.Mám 20letého syna,kterému již dva roky totálně kolabuje zdraví.Při změně lékaře se nyní,hned při prvních odběrech zjistilo,že má zvýšenou funkci štítné žlázy a že to vše je nejspíš z toho.A teď proč píšu,mladej se měl objednat k endokrinologovi,ale po pár telefonátech zjistil,že čekací doby jsou 2-3měsíce.Vzhledem k tomu,že nejí už dobrých 14dní skoro nic,obávám se,že tu dobu prostě nezvládne.Nezná někdo v Olomouci a nebo v okolí lékaře-endokrinologa,který nemá takový nával a je schopná vyšetřit tak do týdne?Pokud někdo ví,dejte mi vědět,pomůžete.Děkuji.

Pavlína - Veronice

1. 5. 2008 10:03

Veroniko odepsala jsem ti už na diskuzi ahoj

Daša - nem.Náchod

30. 4. 2008 21:52

Byl někdo na operaci v nem. Náchod, je tam primář
Dr.Pernikář, znáte ho někdo? Měla bych tam nastoupit na odstranění š.ž. Díky

Veronika - dotaz

30. 4. 2008 16:48

Zdravím všechny,od května 2007 se léčím na hyperfunkci šž a bohužel jsem alergická na léky, které na to jsou. Kvůli tomu jsem byla endokrinoložkou poslaná do Motola k doktoru Astlovi na operaci šž. Na operaci mám jít 12.5.2008. Jsem z toho docela nervozní a tak jsem se chtěla zeptat, jestli máte někdo zkušenost s tímhle doktorem?? Byl při vyšetření moc fajn. děkuji

chris - délka pobyru

29. 4. 2008 18:27

Martino, já nastupovala ve čtvrtek, operovali mě v pátek, v sobotu jsem byla na JIP, v neděli na normálním pokoji, v pondělí mě ráno vytáhli dren a odpoledne pustili domů. Dren je průsvitná hadička odvádějící tekutiny z pod operační rány do stříkačky bez jehly, kterou máš přilepenou na pyžamu. Víš o něm, ale nezavazí.