Jdi na obsah Jdi na menu

 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bára - endokrinolog v Praze-Janě

13. 3. 2008 15:21

Ahoj Jani,já jsem se loni dostala k Mudr.Karolíně Drbalové,ordinuje např.na Poliklinice Lípa na Hůrce nebo teď i ve Vojenské nemocnici.Musím říct,že s ní jsem spokojena,vždy mi vše,co jsem potřebovala,vysvětlila,vyslechla mne a poslala na potřebná vyšetření.Jestli ještě přibírá pacienty,to nevím,ale zkus tam zavolat - 296 113 251-3 (je to centrum Salubra,s.r.o)Nyní to bude rok,co u ní jsem a zatím si nemohu stěžovat.

Jana - poraďte

13. 3. 2008 10:57

Prosím poraďte dobrého endokrinologa v Praze,který ještě přijímá pacienty.Chodím do Endokrinolog.ústavu a jsem zklamaná.Sono jednou za 4 roky,nyní čekání na punkci 4!měsíce a objednání k lékaři až v červnu a to i přesto,že v lednu prohlásil,že se mu sono "nelíbí".Takže péče na nic:(

vladimír - poděkování Mudr Novákové

12. 3. 2008 19:08

za dloudobé léčení ŠŽ na klinice Vysočany patří paní doktorce mé poděkování.Je skvělá a mám ji už jako duch.moc rád.

Jana - Mudr.Jenšovský

10. 3. 2008 11:39

Já jsem zaplatila u Mudr.Jenšovského za 10 min.konzultaci 1000 Kč.Připadalo mi to ,že mu jde jen o peníze.Na pojišťovnu neděla..Přístup nic moc.

Eva - Endokrinolog v Benešově

7. 3. 2008 21:27

MUDr. Jiří Jenšovský, CSc.
Malé náměstí 1783, Benešov
tel.317722855
pouze úterý - dojíždí z Prahy
manžel je s ním velmi spokojen

Ála - Helče

7. 3. 2008 16:15

bohužel, k endokrinologovi se dostaneš pouze na doporučení obv.lékaře

Helena - kam jit na vysetreni?

6. 3. 2008 18:55

Dobry den,chtela jsem se zeptat,kam muzu jit na vysetreni stitne zlazy a jestli to muze byt bez doporuceni lekare,diky Helena

ZDENKA - Juditě

6. 3. 2008 13:43

No, život je veliký učitel. Různé problémy způsobí i plísně, které vyvolává také hlavně cukr a bílá mouka. Už 2 roky vařím pouze ze špaldové nebo žitné mouky, i těstoviny jíme špaldové. Sladíme pokud možno medem. Můj muž měl střeva plná lepku a plísně mu způsobovaly záněty v uších. Já bohužel kvůli nádoru ŠŽ nemám a ty prášky brát musím. Tvrdý alkohol jsem přestala snášet úplně, i já se dala na víno. Ahoj.

Judita - kvasinky a ŠŽ

6. 3. 2008 10:57

Před rokem mi byla zjištěná snížená funkce ŠŽ. Dr. M.D. v EÚ Praha 1 mi sdělila, že léčba pouze pilulkami. Po týdnu braní Euthyroxu jsem se osypala vyrážkou a začal boj s vyrážkou různými mastičkami. Musím ale napsat, že vyrážka vylezla na povrch díky dennímu koupání v teplé vodě ve vířivce. Tím chci sdělit, že kdybych se denně nekoupala, vyrážka by nebyla a prášky bych brala jak mi bylo nařízeno a řečeno doživotně. Doktorka D. se tvářila tak, že to se štítnou žlázou vůbec nesouvisí až mi bylo trapné, že o tom vůbec mluvím, ale dala mi na zkoušku jiný obdobný lék. Vyrážka neustoupila. Ani se nebudu rozšiřovat jaké diagnózy jsem se dozvěděla na kožním. Pátrala jsem po internetu a došla jsem k výsledku, že můj organizmus je zachvácen kvasinkami tzn. candidózou. Lékaři jak na kožním tak i na interním mou diagnózu zamítli, že je to nesmysl (candidóza se špatně prokazuje). Postupně jsem ze stravy vyloučila mouku a cukru (než se podařilo dohledat a naučit se používat potraviny bez mouky a cukru mi trvalo víc jak měsíc). Na další kontrole jsem doktorce D. sdělila své poznatky a zkušenosti s candidou. Za celou dobu léčení mi lékařka vůbec o příčinách problémů se ŠŽ nic neřekla a na moje zvídavé otázky mi sdělila, že kvasinky nemají se štítnou žlázou žádnou spojitost automaticky nařídila brát lék dál a já tak nabyla dojmu, že se s tím nedá nic dělat. Neustálými nic neříkajícími odpověďmi mi řekla, že se toho o štítné žláze zas tolik neví. Přestala jsem ji důvěřovat zvláště poté když jsem na otázku zda se vyhýbat jódu obdržela rozporuplné odpovědi. Vyrážka zmizela rapidně úplně, když jsem přestala brát Euthyrox. Kruh se uzavřel. Na kontrolu teď mám jít za 4 měsíce a pevně věřím, že když nic tak to nebude horší.
Můj závěr je ten, že problémy se štítnou žlázou jsem si zavinila sama hlavně nezřízeným mlsáním, pšeničná mouka byla denně v nějakém jídle a následné teplé koupele ve které si kvasinky lebedily vydaly varovný signál. Tvrdý alkohol jsem dnes zaměnila za suché bílé, piji bylinkové čaje na zvýšení imunity a pročištění, zobu zrníčka, kloktám citrovital, mlsám čokoládu bez přidaného cukru a nebezpečný a škodlivý cukr zaměňuji zdravějšími umělými. Snažím se nestresovat, nehltám v důsledku stresu, jím pomalu a všechno dobře rozkousám, když se mi to nepodaří tak si zanadávám a dám si příště pozor. Než se vzdát vířivky raději tvrdou dietu i když dnes mi chutná a mám dobrý pocit, že se mi to daří a prožívám si to.Ještě dodám, že již se necítím tak unavená a ospalá jako dříve(po 8 měsíční dietě krom dovolené a vánoc).
Dnes jsem přesvědčená, že lékařům by se člověk měl z 90% v dnešní internetové době vyhýbat, kdybych nebyla důsledná v pátrání za pár let bych měla důsledky candidózy, která pak zachvacuje orgány v těle a způsobuje další závažná onemocnění, ale to už sem nepatří.

Saša - Všem

6. 3. 2008 8:58

Prosím byl někdo z vás na operaci šž v Litoměřicích?

Jiřka - Lence

5. 3. 2008 21:59

Hlavně nechod k doktorce Hrbkové v Králově Poli.Nemá příliš velký zájem o pacienty.Zásadně nebere telefon,snad celý rok. Ahoj

Lenka - endokrin. v Brně

5. 3. 2008 7:59

Zdravím všechny, jsem poslaná na endok. vyšetření,ke SV. Aně mám jít poprvé až v červenci, vyplatí se čekat tak dlouho nebo mi někdo může poradit jiné pracoviště v Brně, jsem z Brna-venkova, tak nevím kde mne vezmou

Ilona - Endokrinolog v okrese Benešov

4. 3. 2008 14:46

Našel by se někdo, kdo by mi poradil dobrého endokrinologa v Benešově u Prahy nebo okolí? Moc díky.

Saša - dotaz

3. 3. 2008 14:51

Mám problem s polikáním.Cítím jako když mě někdo škrtí.Všechny výsledky mám v pořadku.Sono,krev i punkci.Jen na pohmat je cítít na přední straně krku měká boule.Nevím jestli nebudu muset jít taky na operaci.Jsem od Litoměřic tak se chci zeptat jestli někdo z vás měl taky takový problém a jestli jste někdo byl v Litomeřicích se šž na operaci.Asi bych chtěla jít jinam.Prosím můžete mi nekdo napsat která nemocnice na takové operace je nejlepší.Předem všem děkuju.Zatím ahoj.

Soňa - Královéhradecký kraj

3. 3. 2008 14:23

Zdravím Vás, nemáte někdo zkušenosti s endokrinology v Královéhradeckém kraji?

Daniela - Dáše

28. 2. 2008 19:33

Ahoj Dášo, již jsem sítě rozhodila a zapojila i rodinu. Manželova maminka mi přes jednoho známého sehnala lékařku v Havlíčkově Brodě. Tak ji vyzkouším. Prý je dobrá a pacienti si ji chválí. Sama má totiž nemocnou šž. Tak bude alespoň chápavá. Dám potom vědět jak jsem spokojená.

Dáša - Daniele

28. 2. 2008 13:28

To mě fakt mrzí,že je na tebe mudr. taková.Ale máš pravdu v tom ,že má na všechno odpověď-nejlépe dále nerozebírat.Jenže nemocný jsme my tak chceme o své nemoci vědět vše.Já když jsem měla problém vždycky mi pomoha.Ráda bych ti nějak poradila,ale tady najít dobrého endokrinologa je špatný.Zkus rozhodit sítě Třebíč,Pelhřimov ,Dačice přeji aby se ti to podařilo.Ahoj

Markéta - Zdence

28. 2. 2008 13:28

Tak jsem denska byla u tý doktorky v Rokycanech - jmenuje se Mudr. Radová. Ale musim říct, mi přijde taková uspěchaná. V Plzni mi dělali všechny možný vyšetření a tady jen polovinu. No uvidim jak to bude pokračovat...

ZDENKA - Markétě

27. 2. 2008 21:50

Chodím k Mudr.Klabochové do nemocnice u Sv.Jiří na Doubravce. Je moc fain, ale už se jí blíží důchod, jednou mě někam přeřadí nebo si budu muset najít někoho jiného sama. Ahoj.

Markéta - Zdence

27. 2. 2008 16:15

Ahoj, její jméno si právě nepamatuju..ale zítra tam jdu , tak se podívam. Ordinuje v Rokycanech v nemocnici a jen středa a čtvrtek..myslim že jezdí i do jiných měst. Já sem právě začala chodit do Rokycan kvůli tomu abych nemusela jezdit do plzně. A ke komu chodíš ty?