Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana - MUDr.Taus - Mediscan Chodov

Po špatných zkušenostech jsem dlouho hledala opravdu dobrého endokrinologa také umocněna faktem, že mám delší dobu zřejmě díky štítné žláze i problém otěhotnět.
Dostala jsem tip na MUDr.Tauše a tento lékař předčil všechna má očekávání a jsem ráda,že i v dnešní době existují lékaři jako je on jedním slovem SKVĚLÍ.

Ala - gynekolog

Ahoj, hledám dobrého gynekologa z Brna, kt.spolupracuje s endokrinologií..Snažím se otěhotnět, ale můj dr.nemá ani páru o št.žláze :-(

linda - Brno

Ahojte, máte prosím někdo zkušenost s úplným oodstraněním štítné žlázy na II.chirurgii v Brně u sv.Anny u Dr.Hnízdila? Mám tam co nevidět nastoupit, ale mám obavy. I když přetrvávající problémy mě už hodně unavují a chci je už konečně vyřešit. Léčba zabírá jen dočasně. Po vysazení léků se vše vrací. Děkuji moc. Linda

Efka - pro Andreu

Ahoj Andreo,
jsem taky z Plzně a chodím na endokrinologii k paní doktorce Vlčkové na Privamed. Jestli je dobrá těžko říct, doporučila mi operaci vzhledem k problémům s očima a k věku (pravděpodobnost těhotenství), takže ted uz jsem 4 měsíce po operaci. Hodně štěstí, ahoj Efka

Andrea - Endokrinolog Plzeň

Prosím o radu, zda někdo nevíte o nějakém dobrém endokrinologovi z Plzně a nebo okolí, chodím pouze k internistovi u nás, ale radši bych se přehlásila k nějakému odborníkovi, léčím se se sníženou funkcí ŠŽ 2 roky a nyní začal doktor o úplném odstranění ŠŽ, což mě dost překvapilo, tak bych raději slyšela názor od odborníka.

Dana1 - Pro Adi

Prosím, můžeš se mi ozvat na mejl? Ráda bych s Tebou o tom pokecala. vandasax@seznam.cz

Renata - Endokrinolog v Brně

doporučuji svoji lékařku: Hana Dostálová,Ponávka 2,602 00 Brno.telefon 545 216 806
Je milá,punkci dělá bezbolestně :))

Renata - operace

V Brně nemocnice U sv. Anny MUDR ŽÁK,operovaná jsem byla 9.3.2007 a jizva není už skoro vidět.Objednací doba k němu je dosti dlouhá -až půl roku,ale k mému "štěstí" odpadla jedna pacientka a mě koloidní uzel rostl náramnou rychlostí,tak jsem šla do 14-ti dnů po vyšetření.

Adi - Ještě pro Danu 1 dodatek

moje endokrinoložka mi doporučovala ze všech nemocnic z mého okolí nejvíc právě Porubu, jinde to nedělají tak často, tudíž nejsou tolik "vymakaní", má i dobré osobní zkušenosti s níže uvedeným doktorem, vč. primáře Komínka a dr. Vantucha.

Adi - to Ivan

vy máte s níže uvedený pan endokrinologem nějaké špatné zkušenosti? (ptám se pro případ, jelikož musím odejít od své dětské endokrinoložky z frýdku a myslím, že mi bude chtít jistě doporučit někoho z frýdku, i když mi by vyhovovala ova)

Adi - To Dana1

Byla jsem operována v Porubě letos v únoru, brali mi půlku štítné žlázy, bylo to v klidu, v neděli jsem ráno přišla, podepsala několik papíru, měřili mi tlak a tyhle obyč. věci, v pondělí ráno jsem nastoupila brzo ráno, hned mě operovali, operace bez problému, ve čtvrtek ráno mě pustili, operoval mě doktor Matoušek, personál je mi milý a ochotný, jsem spokojená se vším, co se tam odehrálo...

Jana - Pro Kordulku

Ahoj, je to sotva tři hodiny, co jsem dostala doporučení k dr. Taušovi na Chodov. Bohužel, jeho objednací lhůty jsou minimálně 3 měsíce. Tak bych ráda věděla, jestli už s ním máš nějakou zkušenost - jestli mám zkusit sehnat nějakého dostupnějšího lékaře nebo jestli se vyplatí si ty 3 měsíce počkat.

Zuzka - Brno

Ahojky všem co shánějí dobrého endokrinologa,operatéra apod.Pan doktor Tvarůžek a jeho týmnemocnice SV.Zdislavy v Mostišti

Ivan - Endokrinolog na ostravsku

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda mi může někdo můžete doporučit dobrého endokrinologa buď ve Frýdku - Místku nebo na ostravsku, ne však Dr. Vašínka z FM. Děkuji.
Ivan

Hela - Endorinolog na Moravě

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda mi může někdo doporučit nějakého dobrého endokrinologa buď v Brně nebo v Olomouci.
Děkuji

Dana1 - Fakultní nemocnice Ostrava-Poruba

Dobrý den, máte někdo zkušenost s operací šž v této nemocnici? Čeká mě tam operace(odstranění šž)

Renata - Královéhradecko

Zdravím Vás, máte někdo zkušenost s nemocnicemi v Královéhradeckém kraji pro operaci ŠŽ? Díky

Markéta - specialista Brno

Ahoj, neznáte nějakého dobrého specialistu z Brna?

lucie 24.7.2007 - ustecko

jiz nekolik let chodim na endokrinologii do prahy na narodni tridu.doporucuji.

myska.i@seznam.cz - Doporučení

Dobrý den, má někdo doporučení na lékaře v Královéhradeckém kraji. Děkuji