Jdi na obsah Jdi na menu

 

Sdělte ostatním své zkušenosti s lékaři a nemocnicemi, určitě to mnoha lidem pomůže.

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Michaela - Re: Operace ZLÍN

13. 10. 2013 10:44

Dobrý den,chystám se taky na operaci do Zlína ,konkrétně do nemocnice Atlas,setkala jsem se s panem dr.Dudeškem a byl velice příjemný a je hodně upovídaný,sestřička byla také milá,tak snad to bude vše OK:-)

Jana - hyperthyreoza, Grawes-Bas. choroba - operace ŠŽ

21. 5. 2012 9:59

Dobrý den, všechny vás tu zdravim. Měla bych dotaz, jestli máte někdo zkušenosti s operaci v nemocnicí v Hradci Králové. Případně jak dlouhé jsou tam čekací lhůty. Moc děkuji za odpověď.

Danny - Re: hyperthyreoza, Grawes-Bas. choroba - operace ŠŽ

21. 6. 2013 9:03

Dobrý den,jak jste v tom Hradci dopadla? Já tam mám jít za nějakou dobu... Nevím přesně za jakou,ale je mi sděleno,že ve fakultce je primář se zvláštním jménem-nepamatuju ho-a k němu že chodit nemám,ale jinak jsou tu na to prý šikovní! Jinak tu v H.K.chodím k doktorce Řehořkové a nějak na ni nedám dopustit-je první,kdo se mi věnuje-ale věnuje se v H.K. snad zatím každý... Nastěhovala jsem se totiž z Náchoda a tam mne doktoři skoro nechali chcípnout,a to od obvodního až po chíru!!!! Věnuje se mi,vysvětlí od a do z,taky že se nemám bát,i psychicky radí co se sebou... Nekouká jen do pc,prostě jsem u ní v ordinaci hodinu a furt máme o čem mluvit... A ne že by se mne snažila rychle vyhodit z ordinace-ale nevím,jak s operací-poradíte? Muž mne chce léčit bez operace,já se těším na to,až budu zas jako dřív-veselá,čilá a vydržím zas jako dřív třeba večer grilovat :D Danny-díky.

Natálka - Re: Re: hyperthyreoza, Grawes-Bas. choroba - operace ŠŽ

19. 9. 2013 7:01

Já jsem taky z Náchodska, ale jezdím do HK na Polikliniku k Mudr. Ceeové, je prefektní, vše vysvětlí, ptá se, je pečlivá. Obvodní lékař mě chtěl objednat k nějakému přimáři do Náchoda, ale moje sestra se léčí zde a má s MUDr. Ceeovou dobré zkušenosti, tak jsem volila takto... a jsem za to ráda.

Anonym - Endokrinologie Plzen

26. 8. 2013 15:24

Ahojky, jsem kousek od Plzně a byla mi před dvěma roky zjištěny štítná žláza. Moje doktorka mi poslala do nemocnice v Plzni ke Svatému Jiří, jelikož sem se tam dostavila pouze jednou, potřebovala bych tam akutně znova. Ale nenašla sem nikde telefonní číslo na Endokrinologie právě k tomu Svatému Jiří, nemáte ho prosím někdo ?

Procházková Růžena - maligní nádor štítné žlázy

21. 6. 2013 11:39

můj přítel nedávno podstoupil operace štítné žlázy ,odstraněn oa byla pouze část nádoru ,nyní ho čeká ozařování.v nemocnici mu nedali žádné instrukce jak má o slavíka pečovat.\nyní ho čeká ozařování ,zajímalo by mne zda by nebyla lepší protonová lečba.Děkuji za odpoveď RProchazkova@seznam.cz 728352949 jsme z Prahy

Jitka - Hledám endokrinologa v Praze

23. 5. 2013 14:00

Dobrý den, dnes jsem se od lékaře dozvěděla že mám nemocnou štítnou žlázu a mám prý alarmující laboratorní hodnoty: TSH 0.002 a fT4 38. Je mě 53 let a beru hormonální antikoncepci- pouze estragonovou. Poradí mě někdo přívětivého a milého a dobrého endokrinologa v Praze. Mám strach a tep 120, na ten jsem dostala již prášky.

Vašek - Re: Hledám endokrinologa v Praze

24. 5. 2013 11:12

Thyreostatika (Thyrozol) nasazuje IHNED po nálezu hyperfunkce lékař, který toto zjistil, klidně i "obyčejný" praktický lékař. Pak se většinou objednává v nějakému endokrinologovi, to už je skutečně problém, ale Praha je na tom ještě dost dobře. Nejsem pražák, nemohu tedy dále radit, jenom jsem reagoval proto, že je NUTNÉ ihned začít brát léky nejenom na tep. Více je na toto téma ve všeobecné diskuzi.

Jitka - Re: Re: Hledám endokrinologa v Praze

16. 6. 2013 12:44

Ahoj Vašku, děkuji za odpověď, je to už skoro měsíc a ještě jsem nikde nebyla. já se totiž bojím, ale půjdu tedy HNED. Děkuji a přeju hodně zdraví.

Monika - Endokrinologie Olomouc

4. 2. 2013 17:55

Můžete prosím doporučit lékaře v okrese Olomouc? Děkuji

Luc - Re: Endokrinologie Olomouc

6. 5. 2013 9:50

Na Váš příspěvek jsem narazila až teď, ale v Olomouci určitě paní doktorka Šarapatková! Je to eso široko daleko, to Vám řekne každý. Já chodila nejdřív na Speu ke Kleštincové a přístup se nedá srovnat.

Míša - Re: Re: Endokrinologie Olomouc

8. 5. 2013 20:03

Taky hledám doktora v Olomouci. Opravdu je paní doktorka Šarapatková tak výborná? Děkuji za odpověd :)

Luc - Re: Re: Re: Endokrinologie Olomouc

13. 6. 2013 8:30

Dobrý den, dlouho jsem tu nebyla, tak se omlouvám, že odpovídám až teď. Přístup těchto dvou lékařek se nedá srovnat. Když jsem Kleštincové řekla, že mi hrozně padají vlasy (opravdu mi bylo při jejich mytí do breku), tak mi řekla, že to nemá nic společného se šž a tak to bylo ve většině mých dotazů na ni. Asi půl roku po operaci jsem šla k paní doktorce Šarapatkové, která mi udělala sono a celkové prohlídky, což u Kleštincové vůbec nebylo, ta mi změřila tlak, podívala se na jizvu, na hodnoty a nazdar. Takže až půl roku po operaci mi někdo krk konečně zkontroloval, řekla mi, že mi tam zůstal pidi kousíček, ale to ničemu nevadí. Opravdu jiný přístup, ať už se ptám na cokoli. Sice delší čekací doby, ale sestřičky vám v případě nutnosti přeložení kontroly vyjdou vsttříc :)

Zuzka - Operace ŠŽ Homolka

6. 12. 2012 9:45

Prosím, hledám info ohledně operace nádoru na Homolce u dr. Astla. Máte někdo zkušenosti? Díky.

Ali - Re: Operace ŠŽ Homolka

8. 1. 2013 15:06

Reoperoval mého syna po ca štítné žlázy ještě v Motole, skvělý operatér a navíc lidsky velmi otevřený...

Zuzka - Re: Re: Operace ŠŽ Homolka

31. 1. 2013 16:48

Díky moc, bohužel jsem si přečetla až nyní, jsem už po operaci. Rovněž šlo o "reoperaci" z Motola... Naštěstí nešlo nic závažného, bylo to naprosto v pořádku, výsledek histologie negativní :-) Takže po dvou letech konečně nějaká dobrá zpráva :-) P. S. Jak je na tom Váš syn? Dáte mi na sebe kontakt? Zuzana

Zuzka - Re: Re: Operace ŠŽ Homolka

31. 1. 2013 16:49

Jsem zapomněla... pro ostatní. prof. Astl má opravdu zlaté ručičky i srdíčko! Všem doporučuji! Cítila jsem se tam jako v bavlnce - když to porovnám s Motolem, je to nebe a dudy ve prospěch Homolky a prof. Astla samozřejmě :-) Takový lidský přístup jsem u lékaře dlouho neviděla... Opravdu :-)

Vladimíra - Re: Re: Re: Operace ŠŽ Homolka

21. 5. 2013 9:47

Je to opravdu kapacita a Homolka je nejlepší.

Ali - Re: Operace ŠŽ Homolka

8. 1. 2013 15:15

...ještě mě napadla kniha, kterou nám profesor Astl doporučil: Hovory R
Aneb jak jsem měl rakovinu a co vy na to, doktore?
Jaromír Astl a Michal Vaněček
- doručuji přečíst, úžasný inteligentní humor v situaci, která mě neustále jako mámu už třetí rok sráží na kolena, ale na druhou stranu ukáže, že lidskost je nejdůležitější projev blízkosti a bez humoru nejde žít.

Milena - Dobrý endokrinolog v Rakovníku???

19. 5. 2013 6:17

Dobrý den, kdo má prosím zkušenost? Koho byste doporučili? Děkuji.